Telemach!!!

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Jaz menjam operaterja, dost jih mam.
Počasi se žaba kuha. Dobrih deset let nazaj je koštal začetni trojček 28€, zdaj smo prišli na nekih 45€.

sej tudi vsebina paketa ni enaka kot pred 10-imi leti. Tudi stevilo programov ni isto, kaj sele stevilo HD programov.

Obseg storitev se je povecal s tem pa tudi cena. Ce pa mas ugodnejso varjanto na trgu pa hvala bogu.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Kaj pa opcija, da odstopis od obstoječe pogodbe (v drobnem tisku obvestila, ki so ga poslali mislim, da je celo brez penalov - ker oni spreminjajo pogoje/ceno).. pa potem skleneš kot nov naročnik.. alpa skleneš na drugega člana gospodinjstva...
Je svinjsko tole izsiljevanje/spreminjanje pogojev (temu se reče monopol :p) .. ampak trenutno mi njihova tehnologija ustreza (antenski razvod + kartica v TV, brez setup boxov, manj daljincev na mizi, ..) hitrost interneta so pa tud prbližn stabilno nardil - in za domačo uporabo je kmal dost...
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Večina samo nakladate tukaj preko forumov, ne naredite pa nič. Če vam ne bi bilo všeč ne bi bili 10-20 let pri njih in bi že zdavnaj menjali. Tako pa...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
no, jaz sem hotel menjati, pa mi ne pustijo. imam aneks z dvoletno vezavo na paketu silver in sem hotel menjati na dražji EON paket, pa niso sprejeli, kar pač tako piše v splošnih pogojih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113
Odjavi se, plačaj penale.

Prijavi se na novo na EAN in uživaj v promo nižji ceni 12 mesecev.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Kaj pa opcija, da odstopis od obstoječe pogodbe (v drobnem tisku obvestila, ki so ga poslali mislim, da je celo brez penalov - ker oni spreminjajo pogoje/ceno).. pa potem skleneš kot nov naročnik.. alpa skleneš na drugega člana gospodinjstva...

Tole bi bilo super, v njihove splošne pogoje se nisem poglabljal, ampak večina firm ima kakšno klavzulo, da novi naročnik pomeni, da zadnjih 12 mesecev nisi bil njihov naročnik oz. kaj podobnega....

Se da komu preveriti?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
telemach splošni pogoji:
Novi naročnik: naročnik na kabelskem priključku (odjemno mesto), ki še nikoli ni bil priključen na storitve Telemach, in naročnik, ki je na obstoječem kabelskem priključku naročniško pogodbo s Telemachom prekinil pred več kot tremi meseci
https://telemach.si/Binary/1774/SPP-Fiksna.pdf
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Jaz bi menjal - pa nimam kam, še manj pa kam na ceneje ...

Popravek - absolutno cenej mogoče, samo uporabniško popolnoma neprijazne variante. Antene, www preko GSM/LTE, brez fiksnega telefona (zahteva vsaj enega člana gospodinjstva).

Ima pa vsaj TM vsaj vsake toliko tudi za obstoječe kako akcijo - recimo vezava 24 mesecev / 6 mesecev 50%. Je pa treba včasih jezik stegniti.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
sej tudi vsebina paketa ni enaka kot pred 10-imi leti. Tudi stevilo programov ni isto, kaj sele stevilo HD programov.

Obseg storitev se je povecal s tem pa tudi cena. Ce pa mas ugodnejso varjanto na trgu pa hvala bogu.
A bejž ga no srat?
Nobena storitev mi ga ne potegne, ostalo je pa bolj kot ne bulšit. Še nekoč solidni dokumentarni programi so se zreducirali na oddaje za mlečnozobce (potetovirani in zaraščeni rednecki sestavljajo kromirana vozila, iščejo zlato, brskajo po smeteh ali se grejo preživetje v divjini na Golovcu).
Noben me tudi ne prepriča, da današnje internetne hitrosti (40mbit ) operaterja koštajo več kot tiste pred desetimi leti (2mbit).
In najpomembnejše - nikoli nisem želel niti naročil širitve obsega storitev.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
A bejž ga no srat?
Nobena storitev mi ga ne potegne, ostalo je pa bolj kot ne bulšit. Še nekoč solidni dokumentarni programi so se zreducirali na oddaje za mlečnozobce (potetovirani in zaraščeni rednecki sestavljajo kromirana vozila, iščejo zlato, brskajo po smeteh ali se grejo preživetje v divjini na Golovcu).
Noben me tudi ne prepriča, da današnje internetne hitrosti (40mbit ) operaterja koštajo več kot tiste pred desetimi leti (2mbit).
In najpomembnejše - nikoli nisem želel niti naročil širitve obsega storitev.

in imas obcutek, da je paket narejen individualno za tebe?
To kar so tvoje osebne preference nimajo veze - paketi so prikrojeni, da potegnejo cim vec ljudi. Cena se je temu primerno zvisala - ocitno manj kot pri konkurenci glede na to, da imajo vsako leto rekordne dobicke.

Poisci sebi najrpimernejsega ponudnika in paket pa ne jamraj...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Saj ne jamram.
Šimfam.
To, da jim dobro gre me čisto nič ne čudi, oz. bi bilo čudno če jim ne bi šlo.

Šel sem na Eon tv in ekstra vprašal mojstra, ki je prinesel opremo, če lahko tudi snemam programe? Odgovor je bil, da lahko na zunanji disk, tako kot sem to imel na prejšnjem vmesniku.

Šel sem kupit disk, ga priklopil, Eon mi ga ke formatiral, vendar snemanja ne najdem nikjer. Se da snemati ali ne?
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Šel sem na Eon tv in ekstra vprašal mojstra, ki je prinesel opremo, če lahko tudi snemam programe? Odgovor je bil, da lahko na zunanji disk, tako kot sem to imel na prejšnjem vmesniku.

Šel sem kupit disk, ga priklopil, Eon mi ga ke formatiral, vendar snemanja ne najdem nikjer. Se da snemati ali ne?
Probaj prenest aplikacije ki to omogočajo iz play store.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Snema že snema, samo gledaš lahko samo preko TVja. Formatiralo ti ga je v format, ki ga je možno predvajat samo preko TVja in to ni možno povrnit oziroma zelo težko.
Prikazat bi ti moralo pa pod seznam vhodov-input: USB. Oziroma odvisno od znamke TVja.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
Snema že snema, samo gledaš lahko samo preko TVja. Formatiralo ti ga je v format, ki ga je možno predvajat samo preko TVja in to ni možno povrnit oziroma zelo težko.
Prikazat bi ti moralo pa pod seznam vhodov-input: USB. Oziroma odvisno od znamke TVja.

To mi ni problem, da se lahko gleda le preko tvja. Disk najdem v nastavitvah, vendar nikjer ne najdem opcije snemanja?