Telemach!!!

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
EON Premium redna naročnina 61 eur
Razširjena TV shema deluje na vseh CAM modulih oz boxih ki jih imaš naročene.

Na Telemachu sem dobil odgovor EON PREMIUM TV po 24 mesecih cena 34 Eur za paket (brez Smart Box-a) - upam da to drži in na novem paketu delujejo vsi CAM moduli. Akcija velja samo za nove naročnike, zato za obstoječe (ki imamo npr. Razširjeni TV paket Enojček) ne veljajo ugodnosti.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Ce je kdo tu iz telemacha. Dajte si v crm funkcijo, kjer lahko na call centrih oznacijo, da uporabnika NE zanima mobilna telefonija. 10x so me klicali v enem letu pa vsakic recem, da mi telefon placuje sluzba in da NE rabim. In ne pomaga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in ClAy

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Res bi si nekdo zaslužil eno okoli kepe. Mojo 87 let staro znanko vztrajno prepričujejo, naj prekine vezavo pri Telekomu in gre k njim. :evil:
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
Ce je kdo tu iz telemacha. Dajte si v crm funkcijo, kjer lahko na call centrih oznacijo, da uporabnika NE zanima mobilna telefonija. 10x so me klicali v enem letu pa vsakic recem, da mi telefon placuje sluzba in da NE rabim. In ne pomaga.
Ne zanima še. Zato pa preverjajo, iz same skrbi do uporabnika.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Javite v call center, da ne želite biti obveščeni/klicani in vas ne bodo več obveščali o boljših ugodnostih za vas
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Ce je kdo tu iz telemacha. Dajte si v crm funkcijo, kjer lahko na call centrih oznacijo, da uporabnika NE zanima mobilna telefonija. 10x so me klicali v enem letu pa vsakic recem, da mi telefon placuje sluzba in da NE rabim. In ne pomaga.

Se strinjam. Jaz sem naročnik mobilne telefonije, pa so me že 3x klical :D :D :D
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne, imajo posebno službo za to - notranjih povezav z bazo podatkov pa raje nebi komentiral. Že pred klicom bi lahko preverili - recimo pri meni, da je številka 041 ..... pri njih na firmo. :bonk: in da verjetno ne rabim še ene številke.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Telemach ima odprto shemo do 15.1., T2 je imel le do 2.1. Fajn je imeti operaterja, ki upošteva tudi "pravoslavne praznike" :p
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Ne združujejo baz podatkov. Pogledajo naročnika po priključku in na priključek želijo vezati dodaten paket. Imam vse pri njih pa tudi mene kličejo (no so me klicali), ampak posredniki za največkrat upgrade paketa. S tem posrednik pokasira provizijo. Moram pa rečt da se jih tak agresivni marketing kar splača. Nisem pa še videl posrednikov, da bi po domovih hodili?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Na D3 komunikatorju kanal 141 manjka. Če ga ročno vpišem, me vrže na 140, kjer je MTV Hits.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
Ce je kdo tu iz telemacha. Dajte si v crm funkcijo, kjer lahko na call centrih oznacijo, da uporabnika NE zanima mobilna telefonija. 10x so me klicali v enem letu pa vsakic recem, da mi telefon placuje sluzba in da NE rabim. In ne pomaga.
hahaha kot bi sebe prebral, pred novim letom so me klicali 5x v mesecu in pol. Sem jim prijazno svetoval enako, da imamo v sluzbi prav tako stranke vpisane in moznost opomb za vsako stranko posebej.
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Wtf, sej drobnega tiska itak ne berem vedno, ampak tole me je pa kar malo razfukalo zdej. Zaradi napovedane podražitve kličem za informacije v zvezi s prehodim na nove EON pakete. Noro:
- popusti so samo za nove naročnike, ampak to se mi je itak svitalo
- če grem na EON premium je prehod za obstoječe naročnike zastonj, za vse nižje se pa doplača 50 eur

Sem kar takoj odmislil, da jim še kej dodatnega denarja prinesem...
 

B81

22. jul 2007
34.260
8.812
113
Wtf, sej drobnega tiska itak ne berem vedno, ampak tole me je pa kar malo razfukalo zdej. Zaradi napovedane podražitve kličem za informacije v zvezi s prehodim na nove EON pakete. Noro:
- popusti so samo za nove naročnike, ampak to se mi je itak svitalo
- če grem na EON premium je prehod za obstoječe naročnike zastonj, za vse nižje se pa doplača 50 eur

Sem kar takoj odmislil, da jim še kej dodatnega denarja prinesem...

Ta je dobra ja. Eni smo naročniki še iz časov Kabel-TVja pred 20+ leti in 0, novi naročnik dobi 50% sconto, čez dve leti pa lahko menja operaterja...