Telemach!!!

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Prosim za nasvet - imeli smo pogodbo s Telemachom, ampak brez vezave. Pogodbo smo odjavili in opremo vrnili. Radi bi nam zaračunali stroške prekinitve naročniškega razmerja. A se temu da izognit, glede na to, da vezave nimamo? (npr. teženje na helpdesku, sklicevanje na inšpekcijo, karkoli?)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne. Lahko bi se izognili če bi prekinili v roku 30 dni po objavi spremembe splošnih pogojev (po domače po podražitvi).
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Komu tu je dejansko uspelo nastimati prostorski zvok na eon box? Meni nikakor ne rata. Receiver mi kaze multi in, kar pomeni da box poskusa rekodirati a mu ne uspe, receiver pa ne prepozna formata. Ampak razen iz stereo zvocnikov, ne pride nic ven.

Klical sem tehnicno pomoc in mi pravijo, da Eon box ne podpira prostorskega zvoka??!? A je to mozno?
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Mislim, da sploh ti streami, ki so v EON-u nimajo prostorskega zvoka. Eon je bistveno bolj kompresoran kot dvb-c.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Uporabniki boste lahko v številnih vsebinah paketa HBO Premium in storitve VOYO uživali, če ju vklopite preko portala Moj Telemach, ostali programi, ki sicer niso del vaših paketov, pa bodo vklopljeni samodejno.

Predvidevam, da namerno pozabijo povedati, da jih je potrebno potem tudi ročno izklopiti, sicer se vam bodo zaračunavali kot naročeni paketi. ;)
 

Jarovit

Pripravnik
7. sep 2007
105
1
18
Uporabniki boste lahko v številnih vsebinah paketa HBO Premium in storitve VOYO uživali, če ju vklopite preko portala Moj Telemach, ostali programi, ki sicer niso del vaših paketov, pa bodo vklopljeni samodejno.

Predvidevam, da namerno pozabijo povedati, da jih je potrebno potem tudi ročno izklopiti, sicer se vam bodo zaračunavali kot naročeni paketi. ;)
Paketa HBO Premium in VOYO se bosta samodejno izklopila po koncu promocijskega obdobja - 15.1.2019. Če boste želeli vsebine iz paketov spremljati še naprej, si lahko ob koncu promocijskega obdobja paketa HBO Premium in VOYO vklopite na portalu Moj Telemach, v razdelku »Televizija«.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
A se da uporabljat HBO GO v tem promo obdobju, al je samo prek eona?

Sem pravkar poskusil aktivirati HBO GO s pomočjo operaterjev Telemacha - postopek naj bi bil tak: Prijaviš se z istim uporabniškim imenom in geslom kot v portal Moj Telemach preko HBO GO strani na internetu a meni nikakor ne uspe, stalno se mi izpisuje napačno uporabniško ime ali geslo (pa uporabim povsem istega kot za portal Moj Telemach). Na vprašanje če je potrebno dobiti aktivacijsko kodo za HBO GO je bil odgovor negativen. Kako naprej ne vem, sem pa že včeraj aktiviral HBO Premium promocijski paket in Voyo. Slednji mi deluje brez težav na TV-ju. HBO GO bi uporabljal na računalniku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: YaMiha