Telemach!!!

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
Ne vem nikoli ne bi vzel njihovega routerja ali modem routerja, od njih samo modem, dalje je pa zadeva v moji in nikakor njihovi domeni......, tako, da , kot pa vem so pred leti dajali Linksyse sedaj že povsem zastarele.
 

Slo13

Pripravnik
5. mar 2018
32
12
8
Je komu jasno kako je mozna tale hitrost na kablu?
D34324AA-F64E-4AB5-9A6B-19D5EF3A316E.jpeg
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja meni ne kocka - ampak mi LG ven vrže za pol sekunde - tako je narejen, ostalim vem da kocka.

Se mi pa ne ljubi zdaj Tlelemacha klicarit, ker grem na dolg dopust in valjda se bo en drug vmes žrtvoval. :evil:
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
A ta odklep je tudi za sprejem z Conax karticami ali le EON ?
Telemach je vsem uporabnikom digitalne televizije in storitve Total TV omogočil, da v promocijskem obdobju od 20. 6. do 31. 8. 2019 vklopijo paket HBO Premium. Brez omejitev in brez doplačila glejte vse programe HBO in dostopajte do storitev iz paketa HBO Premium. Uživajte v programih HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax in Cinemax 2 ter storitvah HBO On Demand in HBO GO. S klikom na spodnji gumb vklopite paket HBO Premium in se zabavajte.
Paket HBO bo samodejno izklopljen 31. 8. 2019. Če želite po koncu promocijskega obdobja še naprej uživati v paketu HBO Premium, ga vklopite v razdelku Televizija.

Dela tudi na Conaxu.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Vso srečo. Jaz sem bil brez neta 4 dni, pa ni bilo nič od nič od tehnične pomoči.

PS: Ali je tu kdo, ki je naročen na 50 MB uploada za dodaten 1 EUR? A lahko preveri koliko ima dejansko uploada? Enkrat sem že dal reklamacijo, ker sem plačeval za 50MB imel pa 15MB, kolikor je v osnovnem paketu. Pa so popravili. Po nekaj mesecih sem spet pogledal in spet imam 15MB, čeprav se mi zaračunava 50 MB. Wtf? Kot bi načrtno zaračunavali 1 eur za 50MB uploada, potem pa izklapljali v praksi, da se ne preobremeni omrežja.

Če ima še kdo naročeno naj prosim preveri kakšno hitrost ima.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Vso srečo. Jaz sem bil brez neta 4 dni, pa ni bilo nič od nič od tehnične pomoči.

PS: Ali je tu kdo, ki je naročen na 50 MB uploada za dodaten 1 EUR? A lahko preveri koliko ima dejansko uploada? Enkrat sem že dal reklamacijo, ker sem plačeval za 50MB imel pa 15MB, kolikor je v osnovnem paketu. Pa so popravili. Po nekaj mesecih sem spet pogledal in spet imam 15MB, čeprav se mi zaračunava 50 MB. Wtf? Kot bi načrtno zaračunavali 1 eur za 50MB uploada, potem pa izklapljali v praksi, da se ne preobremeni omrežja.

Če ima še kdo naročeno naj prosim preveri kakšno hitrost ima.
Očitno ful rabiš tak upload :zavijazocmi:
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.094
2.446
113
Vso srečo. Jaz sem bil brez neta 4 dni, pa ni bilo nič od nič od tehnične pomoči.

PS: Ali je tu kdo, ki je naročen na 50 MB uploada za dodaten 1 EUR? A lahko preveri koliko ima dejansko uploada? Enkrat sem že dal reklamacijo, ker sem plačeval za 50MB imel pa 15MB, kolikor je v osnovnem paketu. Pa so popravili. Po nekaj mesecih sem spet pogledal in spet imam 15MB, čeprav se mi zaračunava 50 MB. Wtf? Kot bi načrtno zaračunavali 1 eur za 50MB uploada, potem pa izklapljali v praksi, da se ne preobremeni omrežja.

Če ima še kdo naročeno naj prosim preveri kakšno hitrost ima.

Dvomim, da bi načrtno izklapljali višji upload ker imamo uporabniki na starih paketih 150 Mbit in več uploada, pa ni nobenih težav z zmanjševanjem. Verjetno je, kot že v veliko primerih pri njih "Tehnična greška".
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Glede na to kar je napisal, mi še najbolj liči na to, da je nekdo ročno popravil ob prijavi napake, niso pa nikoli popravili v zalednem sistemu, tako da je provisioning sistem to enkrat pač povozil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 5450

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Vso srečo. Jaz sem bil brez neta 4 dni, pa ni bilo nič od nič od tehnične pomoči.

PS: Ali je tu kdo, ki je naročen na 50 MB uploada za dodaten 1 EUR? A lahko preveri koliko ima dejansko uploada? Enkrat sem že dal reklamacijo, ker sem plačeval za 50MB imel pa 15MB, kolikor je v osnovnem paketu. Pa so popravili. Po nekaj mesecih sem spet pogledal in spet imam 15MB, čeprav se mi zaračunava 50 MB. Wtf? Kot bi načrtno zaračunavali 1 eur za 50MB uploada, potem pa izklapljali v praksi, da se ne preobremeni omrežja.

Če ima še kdo naročeno naj prosim preveri kakšno hitrost ima.

Ko so povečevali hitrost so tudi meni izklopili po pomoti. Po klicu so mi vklopili nazaj. Drugače pa dela normalno 50 mb...