Telemach!!!

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Že skoraj 14 dni čakam, da me pokliče tehnik in prinese EON smartbox. Ob podpisu pogodbe so mi zagotavljali, da bo stvar urejena naslednji dan. Ta dan postaja 14 dni. Sem že 2 klical pa dobil odgovor, da bodo posredovali naprej. Kam naj se še obrnem? :)
Samo PISNO (oz. preko e-pošte) pri teh kljukcih, v živo in preko telefona obljubijo vse, narejenega nič.
Preverjeno na lastnem primeru.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ma nima se smisla sploh z njimi pregovarjati, ko pa konkurenca res v dnevu priklopi, celo A1, dam za primer, ki nima svojega omrežja.....
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Čudno, mati je zadnjič klicala in je bil tehnik drug dan pri njej - MB. Ni pa šlo za modem ali box ampak meritve.

Meni izkušnje pravijo, da tudi pisno ni zaneslivo. :(
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
A ve kdo kaj bi bil lahko problem, da recimo samo nekateri kanali kockajo? Recimo RTVSLO 1 HD, 2 HD, Pro Sieben, ZDF, POP TV, delajo ok. TV3, Sportk Klub, RTL, etc. pa kockajo?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Slab signal, kliči Telemach, naj pošljejo tehnika, naj popravi signal, druge NI. Razen, če si sam po notranji inštalaciji kaj prčkal, delil.....
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Po bloku so nam vlekli optične kable za priklop na optiko oziroma na te nove EON pakete.
Sedaj nam ponujajo brezplačni priklop tudi po stanovanju. Ali je možno izkoristit to opcijo, da potegnejo te kable do modema, toda da ostaneš še vedno na starem paketu extra-gold-trojka? Ali je ta ugodnost samo v primeru nove vezave na EON pakete?
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113
Ali Telemach že omogoča IPv6 za navadne uporabnike? Pri Telekomu in ostalih se lahko zakupi statični IPv6 za domače uporabnike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ClAy

rupa

Pripravnik
28. feb 2008
137
1
18
Živijo, imam na firestick tv eon in je delalo perfektno do verzije 1.8.120 po naslednjih nadgradnjah vedno ko pritisneš play da predvaja program vrže ven iz aplikacije. Vse normalno lahko iščeš po sporedu predvaja pa ne. Če naložim staro verzijo, seveda zahteva takoj posodobitev, ali je že kdo rešil ta problem. Isto problem ima prijatelj na mi tv box. Hvala
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.203
2
38
40
Trzic
luka.rener.info
A ve kdo kaj bi bil lahko problem, da recimo samo nekateri kanali kockajo? Recimo RTVSLO 1 HD, 2 HD, Pro Sieben, ZDF, POP TV, delajo ok. TV3, Sportk Klub, RTL, etc. pa kockajo?

Samo kot zanimivost..

Tudi meni so začeli kockati programi. Po nekaj časa mi je bilo "dovolj" in sem poklical na support, da so poslali tehnika.

Tehnik je preveril signal, zamenjal stare konektorje in ko je bila TV izven omate je vse delalo super. Se posloviva, jaz pospravim TV in glej, spet začne kockat. Ga pokličem, da pride preverit in v vmesnem času se spomnim, da je EDINA stvar, ki sem jo spreminjal to, da sem kupil Google Chromecast. Ko sva prišla do TV sva najprej poskušala z odklopom in priklopom tega in ugotovila, da je bil to razlog za kockanje. CC je "šel" čez koax in povzročal motnje. Sedaj sem ga priključil na drug HDMI, ki je od kabla oddaljen pac cm in signal je super :)
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Zanimivo....

Eon Light na Telekomovi optiki je 100/20, Eon Full 200/40, Eon Premium pa 300/40.
https://telemach.si/Binary/12522/Pr...ne-storitve-Hitrosti-dostopa-do-interneta.pdf
telemacheon.PNG