Telemach!!!

gr69

Guru
15. dec 2009
11.291
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
zakon Daj ne kompliciraj. Preidi na nov, boljši, EON paket in ne boš več imel težav s frekvencami in programskimi mesti.

Meni so v Celju na TMu pribili, da so frekvence poslovna skrivnost .... :zavijazocmi:
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
284
87
28
Za nekaj več kot 70€ na mesec imam pravico komplicirat. Poslovno skrivnost imajo oni v svojih.... Kake budale.
Jaz sem imel vceraj tudi kar nekaj dela, da sem nazaj poiskal nekaj programov, ki so jim menjali frekvence. Ce imas conax kot jaz je to res butasto delo, ker TM nikjer ne objavlja frekvenc na katerih so programi.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.672
732
113
Ja mene so danes spet že 10 klical v tem mesecu, da se sedaj da imeti tudi več, kot 3 kartice module .... na 1 naročnino .....
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Ja mene so danes spet že 10 klical v tem mesecu, da se sedaj da imeti tudi več, kot 3 kartice module .... na 1 naročnino .....

Ja, čakaš pa mesec ali dva, da se kdo nalima. Sem bil v poslovalnici za nov sprejemnik, pa sem čakal več kot mesec, vmes seveda 2x klical in nič. Očitno imajo tehniki preveč dela. Počakam, da se steče pogodba, potem pa pičim drugam, banda se je res poslabšala. Da ne govorim, da sem dobil 3 različne odgovore po telefonu in poslovalnici glede priklopa, prevzema in plačila, na koncu, tako, kot je rekel romzi, lažejo strankam in to sem jim tudi povedal in jim vsakič, ko me kličejo to povem. Skratka obup, razmišljam tud, da plačam penale in grem, pri A1 bojo bojda prenovili pakete oz nekaj bo, sem zvedel od zaposlenega znanca v poslovalnici, tako, da počakam in pičim stran od bande srbjanske.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.291
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Ja, čakaš pa mesec ali dva, da se kdo nalima. Sem bil v poslovalnici za nov sprejemnik, pa sem čakal več kot mesec, vmes seveda 2x klical in nič. Očitno imajo tehniki preveč dela. Počakam, da se steče pogodba, potem pa pičim drugam, banda se je res poslabšala. Da ne govorim, da sem dobil 3 različne odgovore po telefonu in poslovalnici glede priklopa, prevzema in plačila, na koncu, tako, kot je rekel romzi, lažejo strankam in to sem jim tudi povedal in jim vsakič, ko me kličejo to povem. Skratka obup, razmišljam tud, da plačam penale in grem, pri A1 bojo bojda prenovili pakete oz nekaj bo, sem zvedel od zaposlenega znanca v poslovalnici, tako, da počakam in pičim stran od bande srbjanske.

Viel Spaß bei A1 ...

Je mati tam - pa je enako “kvalitetno” kot pri TM.
Se mi nekak zdi, da je niti ni kaj bolje pri TK in T2.

Edino kar me tolaži je, da sem jaz pri najboljšem na našem koncu - povedano drugače, samo na TM lahko imam 2 TV in sprejemljivi net. Pri ostalih bi bil na bakreni parici in 5 km od centrale.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.917
4.973
113
Qrbe... Komaj zdaj sem opazil, da so ceno (še starega) silver paketa dvignili za 1,5 eura. Včeraj so analogno shemo zjebali (za babico je do zdaj bilo dovolj), tako da ima še samo 14 programov. Od teh so ene prestavli na frekvence, kjer so take motnje da se ne da gledat. Med drugim OTO, tako da vnuki ne morejo več gledat TV-ja pri njej. =bite se TM!
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Qrbe... Komaj zdaj sem opazil, da so ceno (še starega) silver paketa dvignili za 1,5 eura. Včeraj so analogno shemo zjebali (za babico je do zdaj bilo dovolj), tako da ima še samo 14 programov. Od teh so ene prestavli na frekvence, kjer so take motnje da se ne da gledat. Med drugim OTO, tako da vnuki ne morejo več gledat TV-ja pri njej. =bite se TM!

So pa vsaj hitrost interneta dvignali iz 70/2 na 94/4. Pa vsakih nekaj dni gnjavijo in ponujajo EON za isto ceno.

A je EON zdaj že ziher varianta na kablu? Od začetka so bili grozni problemi s povezovanjem in kockanjem?!
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.917
4.973
113
Meni speedtest kaže 45/1. Mogoče bi dovnload bil višji, če bi zamenjal ruter, ampak upload je še zmeraj divjih 1 mega.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.930
8.972
113
EU
Qrbe... Komaj zdaj sem opazil, da so ceno (še starega) silver paketa dvignili za 1,5 eura. Včeraj so analogno shemo zjebali (za babico je do zdaj bilo dovolj), tako da ima še samo 14 programov. Od teh so ene prestavli na frekvence, kjer so take motnje da se ne da gledat. Med drugim OTO, tako da vnuki ne morejo več gledat TV-ja pri njej. =bite se TM!
Po Alterjevsko se temu reče, da so podražili za eno kavo.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
LG ali Samsung smart TV, se da gledat preko Wi-fi in vgrajenega web browserja programe preko EON app?

Še imam gold trojko in 4 proste naprave. Na telefonu dela bp.

Hvala za odgovore?