Telemach!!!

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zamenjal sem paket in sicer sem šel na Gold Trojko Extra z internetom 150/4. Ker dnevno ustvarjam veliko podatkovnega "prometa" me zanima ali je kakšno priporočilo glede modema, ki mi ga bodo montirali. Verjetno niti ne bom imel možnosti kakšne izbire..? Imam namreč še router ( v kratkem bom tudi tega menjal za boljšega) preko katerega bodo povezane vse naprave v bajti, vključno z mojim glavnim PC-jem. Zadnje kar si želim je, da mi dajo kakšen čip šit router, ki ne bo stabilno prenašal vsega ali pa da bi imel še kakšne posebne omejitve, ki bi vplivale na kvalitetno infrastrukturo. Na modem bo kot rečeno povezan samo router, na slednjega pa od 4-6 klientov. V bistvu njihovega routerja sploh ne bom uporabljal za wi-fi.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dobiš verjetno kombiniranega, ti pa lahko ruter izklopijo in omogočijo da gor obesiš svoj ruter, vsaj tako so meni naredili na optiki. Me je pa danes skoraj kap ko sem zalaufal speedtest 240/240. :eek:
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Imam, nimam pojma, kje se to na TV naredi, verjetno pa ne gre, 4 ali 5 let star samsung.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
O pa so glupa vprašanja - zgoraj imaš enega. Na forumu postaviti vprašanje, katerega odgovor je le klik vstran (recimo na www.telemach.si) je, no pač je provokacija.

In ja - odgovor je temu primeren in mi ni ravno v čast. Sem imel pač slab dan.