Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Meni EON dela OK. Imam "homemade" EON STB. Rpi3, android, na njem pa EON in vse skupaj deluje dosti hitreje in bolje, kot ciscotov STB. Sem tudi sam opazil, da na veliko HD programih slika kocka. Ampak tudi če nebi bilo kockanja, je kvaliteta slike zelo slaba. Sej tega dokler ne spremljaš HD programov prek satelita se sploh ne zavedaš, kakšen zmazek nekateri promovirajo kot HD
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Meni EON dela OK. Imam "homemade" EON STB. Rpi3, android, na njem pa EON in vse skupaj deluje dosti hitreje in bolje, kot ciscotov STB. Sem tudi sam opazil, da na veliko HD programih slika kocka. Ampak tudi če nebi bilo kockanja, je kvaliteta slike zelo slaba. Sej tega dokler ne spremljaš HD programov prek satelita se sploh ne zavedaš, kakšen zmazek nekateri promovirajo kot HD

Že če si en HD rip dol cukneš ti je na prvo oko jasno, da to kar ponekod kot HD prodajajo, ni blizu temu. In če pogledamo malo ponudbo kabelskih operaterjev na splošno in kaj danes tehnika omogoča, je to samo za en smeh vse skupaj. Imamo 4K tvje, programe pa v SD, tu pa tam kaki v HD, ki ti ga bogato prodajajo. Danes bi mogli VSI kanali biti v HD, brez da sploh kdo omeni, da so HD, ker bi to moralo v letu 2018 biti samoomevno.
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Ko se že tako radi primerjamo z drugimi, Romuni že skoraj 3 leta gledajo programe v 4 K, tukaj v Sloveniji bi se pa morali klanjati operaterjem, ker nam dajo možnost gledanja televizijev v FHD, marš.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Očitno sem vseeno malo lev za tehnologijo, čeprav v eni branži vseeno nekaj vem..Šele danes, po enem letu uporabe TV-ja (sicer gledam zelo malo) preverim in ugotovim, da si lahko na TV namestim aplikacijo EON (ki jo sicer na 4 android napravah že uporabljam). Sploh nisem vedel da moj Samsung TV podpira aplikacijo. Skratka sem jo namestil in zagnal in na zaslonu se mi izpiše aktivacijska koda. Tu pa nastane problem, namreč nikjer v mojem telemach profilu ne najdem možnosti kam jo vpisat. Lahko vidim registrirane naprave (4/5) ampak nikakor ne vem kako zdaj dodat še TV. Moj model TV-ja sicer ni naveden med kompatibilnimi modeli, je mogoče v tem težava? Sicer kot rečeno, app se je lepo namestil in zagnal vendar obstoji na zaslonu z aktivacijsko kodo.. :rolleyes:
 
Nazadnje urejeno:

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.900
4.955
113
Eon na TV-ju lahko uporabljaš če imaš enega od gold paketov. Če imaš silver, kot jaz potem pozabi... To aktivacijsko kodo ki ti jo TV izpiše, potem vpišeš v svojem portalu na telemachovi strani https://moj.telemach.si/prijava

Edit:
Se popravljam ne samo Gold trojke, Rabiš Gold trojka extra ali pa Gold trojka platinum.
 
Nazadnje urejeno:

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
V letaku, ki sem ga prejel preko pošte so navedeni tudi novi paketi TV. Me zanima ali je v teh paketih že vključena v ceni tudi uporaba opreme za gledanje TV sporeda (conax ali sprejemnik) in koliko (me zanima za najdražji paket). V drobnem tisku letaka je definicija precej zapleteno napisana. Zanima me ali je možen prehod iz starejšega paketa (Razširjeni) na novega (ekvivalent).
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pri TV paketih je en ali dva sprejemnika/conaxa vključeno v ceno - odvisno od paketa, lahko pa imaš največ 3 na en priključek, vsak dodatni je 3€. Med paketi lahko vedno prehajaš tudi med vezavo če greš na dražjega, če si vezan edino ne moreš na nižjega, oz. lahko če vrneš prejeto ugodnost.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tudi meni ne dela vec. Nikomur na Nvidii ne z novim updejtom... sem klical na tehnicno pomoc. V roku par sni po updejtu neha delat. Kdaj bo spet delalo ne vem. Mogoce kdo ve kje bi dobili staro verzijo eon? Da rocno poinstaliran
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Tudi meni ne dela vec. Nikomur na Nvidii ne z novim updejtom... sem klical na tehnicno pomoc. V roku par sni po updejtu neha delat. Kdaj bo spet delalo ne vem. Mogoce kdo ve kje bi dobili staro verzijo eon? Da rocno poinstaliran


jaz sem pravkar Shield resetiral na tovarniške nastavitve in na novo naložil eon...in deluje:)
 

max2010

Pripravnik
3. jan 2018
30
0
6
Kako to mislis resetiral na tovarniske nastavitve? Jaz sem 3x nalozil eon na novo, pa pobrisal napravo iz mojtelemach. Ni pomagalo.

Nvida Shield sem resetiral na tovarniške nastatvitve in potem vse na novo uštimal...naložil na novo EON app. 15 minut je delalo vse ok, potem pa spet ista pesem..error... kao da ni povezave...spet ne dela
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kliči pa prijavi napako še ti. Vec kot nas bo bolje je. Sicer pa mi je fant na klicnem centru rekel da je ogromno klicev od zadnjega updejta. Baje se developerji trudijo dodati podporo cimvec napravam, in z vsakim updejtom na manj napravah dela ok :D :bonk:

PRED PRED ZADNJA VERZIJA Je pri meni se ok delala potem pa samo navzdol. Ce ne postimajo zadeve bom reklamacijo poslal naj znizajo racun. Ravno zaradi eona sem sel na telemach.