Telekom z novo storitvijo TV NEO

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Seveda... če želiš imeti Android TV, ne smeš onemogočiti dostopa do leanback launcherja in google playa.
Za store sem šele kasneje prebral, da ga ni, lanucher pa sem najprej mislim, da je samo custom verzije, ampak zdaj ko sem malo bolj pogledal, vidim da imaš vrjetno kar prav. Zato pa tudi ni Chromecast in ostalih stvari. Me pa zanima, kako naj bi na tem delala TV verzija Netflixa. Kolikor vem, je že proper Android TV box ceritficirat cel pain.
 

nacek

Majstr
13. okt 2012
2.785
456
83
No in telekom je zaključil z forumom in se ukvarja samo še z NEO-tom.
Zapiramo možnosti komentiranja
Spoštovani uporabniki forumov,

s 3. 9. 2018 bomo zaprli možnost komentiranja v starih temah in odpiranja novih.

Še naprej pa ste vabljeni h komentiranju v sklopu "Storitve Telekoma Slovenije".
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.958
321
83
www.svetidej.com
Za store sem šele kasneje prebral, da ga ni, lanucher pa sem najprej mislim, da je samo custom verzije, ampak zdaj ko sem malo bolj pogledal, vidim da imaš vrjetno kar prav. Zato pa tudi ni Chromecast in ostalih stvari. Me pa zanima, kako naj bi na tem delala TV verzija Netflixa. Kolikor vem, je že proper Android TV box ceritficirat cel pain.
Internetni ponudniki za svoj Android TV box imajo lahko svoj leanback launcher. Verjetno z določenimi omejitvami. Ostali pa morajo imeti obvezno Googlov launcher.
 

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
470
37
28
okolica MB
po moje forum krčijo zato ker v nekaterih podforumih je že par let suša. oni v bistvu rabijo samo forum za svoje storitve

Telekom ne ponuja več paketa TRIO A. Sedaj je najcenejši paket TRIO B za 45,99 EUR.
najcenejši je TopTrio A za 44,99 €

cenik

ta paket ni omenjen na trio strani, zakaj ne vem, je pa v ceniku in prodajni ponudbi
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Kar naj ga imajo. Niti ni res, da je najemnina za prvo škatlico zastonj, ker z najemom boxa ali neota izgubiš 1 EUR popusta za lastno opremo, torej je najemnina dejansko 1 EUR mesečno, v marketinškem žargonu je pa "brezplačno", ja.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Kaj pa glasovno upravljaš ? Prižgi luč :fredi:

Ampak po M zakonu se bo luč prižgala vedno, le kadar bo res nujno, pa ne ;). Če gledam to pri Siri, potem je to točno tako. Ko rabiš nekaj povedati in ne moreš tipkati, se dela norca in odpira vse neumne stvari razen tistega, kar v resnici želiš... Pa potem še zabluzi, da moraš odkleniti telefon.

Jernej
 

tajkun

Zelenc'
23. dec 2013
24
1
3
Gorenjska
Na splošno zgleda nekako takole...
 

Priponke

  • image000000001.jpg
    image000000001.jpg
    23,4 KB · Ogledi: 374
  • Všeč mi je
Reactions: frikenej