Telekom IPTV na androidu

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Katero IPTV aplikacijo uporabljate za gledanje Telekomovih IPTV programov (torej brez Telekomovega box-a) na android TV BOX napravah?

Testiram IPTV Pro, ki sicer lepo dela, če je stream udp://
Tisti streami, ki so rtp:// pa se predvajanje začne, potem pa na enkranu ves čas piše loading... kljub delujoči sliki.

A kdo uporablja kakšno drugo android IPTV aplikacijo?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
TiVi mate. Ampak ti ravno tako ne bo predvajal RTP streamov (optika). Zaenkrat nisem našel še nič uporabnega kar se tega tiče.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Hm, v čem je fora, da ne predvaja RTP streamov (na optiki)?

Oz. z IPTV se stream normalno predvaja, le aplikacija ves čas suče krogec (nalagam...).
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Aplikacije nimajo ravno neke podpore za RTP. Obenem pa dejansko spravljaš še Multicast preko WiFija, če nimaš Android boxa priklopljenega na kabel, kar je še posebej problematično.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
OK, sem šel testirat. RTP streami delajo na Chromecast TV priklopljenem preko LANa, ampak doslej sem uspel zadevo pognati samo v KODIju z nameščenim SimpleIPTV client. Poskusi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: lithium

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Ja, box imam preko etherneta, port na modemu pa na video.

Poskusim danes s kodijem in IPTv simple clientom.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Najbrž bo treba določiti tudi IP, ali ti dela brez? Jaz sem to testiral preko IGMP proxya na Mikrotiku. Javi potem.
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Ja, IP mora biti nastavljen statično in to v segmentu, ki ga dobijo originalni boxi.

Evo, delujoča kombinacija je IPTV pro 6.x (apk najdeš na netu) + VLC player.
V IPTV je potrebno nastaviti external player in uporabiti VLC. Potem Playlisto naložiti v IPTV pa dela vse gladko, tudi podnapisi se lepo izberejo in delujejo pravilno. ;)