Telefoniranje med vožnjo

Corvette

Majstr
6. nov 2008
391
262
63
Men predvsem ni jasno, kaj si hotel povedat?????
Pa se ne hecam: ko sem pri "zvoncu", med Obvestili, videl, da na temo odgovarja zaseka , mi je blo takoj jasno da ne bo nič pametnega ...
Pomisli, kateri uporabniki na tedenski bazi menjavajo telefone in predplačniške kartice. mirsi npr. je že eden takih, da mu ne bi slučajno sledili.

Ostali pa so dobavitelji banan, predelanih zelišč iz Kolumbije in podobnega :)
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
V cemu je razlika med drkanjem telefona in touchscreeni v avtomobilih? Za klimo in radio. Fizicni gumbi so tam za povratno informacijo, sedaj moras pa gledati kaj pritiskas in informacijo prebrati. Kar je nekje na ravni pisanja kratkega sms sporocila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Marxon

Majstr
24. feb 2009
678
352
63
Jaz se isto sprašujem.
Danes videl modeŁa v A8L zadnje generacije, pa pladn pri ušesu.
Potem še Alfa Stelfivo, isto modeŁ notr s telefonom na spiker pa 20 centi od ušesa razlagal notr. Bil sem pa pozoren zato, ker je rabil pol ure, da je speljal pri zeleni.
A so res taki debili, da ne znajo povzat telefona pa avta? Ali pa, da se res potem iz lokala ne vidi, ko parikirajo in še notr sedijo, da so oni na telefonu in deŁajo "biznis".
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
to so vse avtomatiki - pa dokazujejo, da imajo eno roko frej da lohk telefonirajo.. na speaker seveda , ker telefon ob ušesu je zgleda premal opazno
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
678
352
63
Mene tud zanima kakšni biznismeni so to, da delajo biznis po lokalih & btcju?
Vsak resen direktor ima svoje poslovne prostore.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.135
113
Še boljši so pacienti s telefonom v roki pol metra pred sabo pa na zvočniku. Verjetno si mislijo kako varni so.
Tole je pa pomoje bolj povezano z nekim čudnim novodobnim trendom (?) zaradi katerega veliko ljudi tako telefonira tudi, ko se peš sprehajajo naokoli. Telefon pred obrazom kot da gre za videoklic a v bistvu ne gre za videoklic pa še mikrofon telefona si običajno potem tlačijo k ušesu, ker očitno sogovornika ne slišijo ravno najbolje. Ta primer način telefoniranja zadnje čase vedno bolj opažam tudi pri voznikih in mi je veliko bolj čuden ter nerazumljiv kot pa telefoniranje v avtu brez prostoročnega načina čeprav bi bilo to z lahkoto izvedljivo.
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.376
213
63
Pa babnice srednjih let v middle-class avtih, zjutraj ob 6.xx z daljinci na ušesih sanjajo po mestnih vpadnicah. Lovijo zadnje priložnosti za trgovanje na Tokijski borzi?
Po eni strani me zanima kaj čvekajo, po drugi strani pa me je groza, da bi izvedel. :eek:
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jendomen in luciano

Marxon

Majstr
24. feb 2009
678
352
63
Prejšnji direktor Krke je poslovne partnerje vozil kar v domačo zidanico, zdej pa ne vem, če Krka res ne premore poslovnega prostora za sestanke.
Samo v zidanci se malo težko K*urchis pred kom. Medtem ko "manjšine" po Lj redno prakticirajo "sestanke*" po lokalih.

*teženje kelnarcam
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113
Tole, tel spredaj, da ga lohka gledaš tudi ko telefoniraš. Mislim, gledaš kakšen telefon maš.
To, to je od Kardašinovih. Saj sem že reku, no.