Telefon z dislocirano bazno

flajr

Pripravnik
27. sep 2007
375
0
16
Ve kdo za kakšen poceni vendar delujoč prenosni telefon, ki ima dislocirano bazno enoto? Lahko je res čisto navaden, tudi če nima niti ekrančka. Namreč ne da se mi napeljevati kabla po hiši, pa se mi zdi to najbolj praktična rešitev. Siemensovemu Gigasetu bi se pa najraje izognil, ker je zapleten za uporabo pa še drag po vrhu.

Vnaprej hvala
smile-1.gif
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Jaz imam polno delujočih gigasetov, rabljenih seveda. Če te zanimajo, se lahko zmeniva preko PM. Pokriješ si samo poštnino (če si MS/MB ti ga pa dam v roke).
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
hm potemtakem bi tudi jaz imel kaksnega, :D no povej ceno pa da naprave menjajo lastnika D:
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Upam, da nimate neke vesoljne sile. Zdaj nisem doma, pridem šele naslednji vikend. Se bom takrat oglasil, samo spomnite me!

Kake gigasete pa rabite? ISDN ali PSTN?
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
AndrejD & HEPAN, vidva oba rabita gigasete z dislocirano bazo in ekstra polnilcem? Za PSTN se mi zdi, da imam nekaj C450 modelov - ti imajo bazno skupaj s polnilcem. Pa niti niso tako švoh ...
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
ne ne, jaz rabim samo nek telefon zaradi mene lahko ma bazno in polnilec skupaj :D, povrsno sem bral prej da bi mel dislocirano enoto :D...ta c450 je cisto dovolj, tak ne uporabljam nekak pretirano stacionarnega telefona ampak ce sem ze vzel trio da imam nekaj gor prikljuceno...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ne ne, jaz rabim samo nek telefon zaradi mene lahko ma bazno in polnilec skupaj :D, povrsno sem bral prej da bi mel dislocirano enoto :D...ta c450 je cisto dovolj, tak ne uporabljam nekak pretirano stacionarnega telefona ampak ce sem ze vzel trio da imam nekaj gor prikljuceno...
A pri Siol Trio je telefonija PSTN serijsko vključena? Ali je potrebno še dodaten vmesnik kupit?