Tehnični

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Dva hitra vprašanja:

1. Kje v LJ so najmanj zakomplicirani? (Lahko tudi na zasebno sporočilo odgovorite)

2. Recimo da grem na tehnični na lokacijo A, kjer me vržejo in imam tri dni da uštimam avto. Kaj če grem še isti dan na lokacijo B opravljat tehnični? Je možno? Al si v kakem računalniku in moraš nujno opravit na lokaciji A?

Hvala za odgovore 1000x!
nahrung002.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Kje je to bolj točno? Ulica pa cifra če ve kdo pa kako pridet do tja? Hvala Pa če mogoče kdo ve odgovor na drugo vprašanje.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
2. Recimo da grem na tehnični na lokacijo A, kjer me vržejo in imam tri dni da uštimam avto. Kaj če grem še isti dan na lokacijo B opravljat tehnični? Je možno? Al si v kakem računalniku in moraš nujno opravit na lokaciji A?

Moraš se vrniti na isti tehnični
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Kje je to bolj točno? Ulica pa cifra če ve kdo pa kako pridet do tja? Hvala Pa če mogoče kdo ve odgovor na drugo vprašanje.

Če sprašuješ za Interservice, potem klikni tu.

Po domače povedano pa je to skoraj v BTC-ju, nasproti je še Grajzar (akumulatorstvo), lokal Hollywood itd. Dokaj velika zadeva.
 
Nazadnje urejeno:

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Mislim da je bolje da si avto popraviš, in tako ne ogrožaš drugih.
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Odgovor na drugo vprašanje: ne gre da bi šel na drugi tehnični ...

včasih si lahko to naredil, ker med njimi ni bilo računalniške povezave, zdej pa je vse na enem koncu in bodo težave ...
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Bolj ali manj se najde v vsakem mestu tehnični, kjer se da pred dejanskim tehničnim zapeljati skozi in tako pravočasno odpraviti pomanjkljivosti.
V MB je to Petovia avto, kjer temu pravijo preventivni tehnični in je zastonj, sicer sem se podobno zmenil tudi že na AMZS.
Te preventivne izkoriščam pred dejanskim tehničnim ali pre dirko, ko je treba odpraviti ali najti kakšno 'skrito' zračnost na podvozju (takrat sam rečem pregledniku, da naj se izživja in najde zračnost), a je zanimivo, da vsega ne najdejo, čeprav vem, da ni vse na 100%.

LP,

Milan
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
jao! kje si njih najdu??? največji komplikatorji daleč naokoli!!! mat je vrgu, k ji ni žarnica delala (pozim nas neki štrom jebe, pa kdar je vlažn, grejo žarnice k gobe. pa itak se sam podnev vozi, tko da sploh nima prilike opazit)! No, in namesto da bi ji rekel, pejte tjale v trgovino po novo žarnico, pa jo zamenjajte... jo je vrgel in je mogla naslednji dan še enkrat...

pa da ne omenjam kr eno pregledovanje enih številk na enih starih gajbah, k so baje zelo zaželjeni na črnem trgu...

nikoli več ne grem h bajcu! na vrhniki jih dost ne mara! razen penzionerjev, k jim je itak vseen, če pade, bo imel vsaj bolj pester dan... in naslednji dan!
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.022
52
48
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
jao! kje si njih najdu??? največji komplikatorji daleč naokoli!!! mat je vrgu, k ji ni žarnica delala (pozim nas neki štrom jebe, pa kdar je vlažn, grejo žarnice k gobe. pa itak se sam podnev vozi, tko da sploh nima prilike opazit)! No, in namesto da bi ji rekel, pejte tjale v trgovino po novo žarnico, pa jo zamenjajte... jo je vrgel in je mogla naslednji dan še enkrat...

pa da ne omenjam kr eno pregledovanje enih številk na enih starih gajbah, k so baje zelo zaželjeni na črnem trgu...

nikoli več ne grem h bajcu! na vrhniki jih dost ne mara! razen penzionerjev, k jim je itak vseen, če pade, bo imel vsaj bolj pester dan... in naslednji dan!

Jest in še nekaj drugih imamo pa ravno obratne izkušnje. Letos mi ročna ni enakomerno prijela, pa je potem samo rekel naj popravim in da je naredil, da je šlo čez. Lani mi žarnica ni delala pri tablici, pa mi je samo rekel naj zamenjam. Morda je odvisno od dobre volje tistega ki pregleduje.