Tednik, pravkar

B81

22. jul 2007
34.686
9.068
113
V Tedniku ekskluzivno odkrivamo razmere, v katerih že vrsto let, od poznega otroštva, živi ženska iz okolice Ljubljane. Zaprta naj bi bi bila v zgornjem nadstropju domače hiše. To vedo povedati njeni sosedi, ki jo občasno videvajo samo skozi priprto okno. Čez hišni prag naj ne bi stopila že 25 let. Takrat so jo, kot mladenko, sosedje na prostosti videli zadnjič. V domačem ujetništvu naj bi jo zadrževala njena mama.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Meni tale zgodbica deluje malce za lase privlečena. Na prispevku je bila prikazana stare suha ženica, ki naj bi imela zaprto hčero. Hčer pa so sosedje, ki so jo videvali na oknu opisali kot debelo žensko. Drugih ljudi, se mi zdi, razen starkinega moža, ki pa ga ni bilo nikjer na posnetku (tako da je možnost, da ga ni oz. je umrl), niso omenjali. Kakšna je možnost, da ima lahko le ena stara, suha, izživeta ženička toliko fizične moči nad eno debelo in s tem tudi močnejšo žensko, da ji preprečuje izhode? Če bi hčer hotela na prostost, bi si to tudi omogočeila, saj okno, s katerega so jo videvali ni zarešeteno, torej ni tako zaklenjena, zaprta in ujeta v hiši. Pomoje tule malce pretiravajo.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ni vse v fizični moči.
ne-ne-1.gif

Če človeku ali živali zjebeš psiho, še posebno če jo že od malega, ti tudi sila slona ne bo premaknila zlobne ženičke.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.403
1.358
113
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Meni tale zgodbica deluje malce za lase privlečena. Na prispevku je bila prikazana stare suha ženica, ki naj bi imela zaprto hčero. Hčer pa so sosedje, ki so jo videvali na oknu opisali kot debelo žensko. Drugih ljudi, se mi zdi, razen starkinega moža, ki pa ga ni bilo nikjer na posnetku (tako da je možnost, da ga ni oz. je umrl), niso omenjali. Kakšna je možnost, da ima lahko le ena stara, suha, izživeta ženička toliko fizične moči nad eno debelo in s tem tudi močnejšo žensko, da ji preprečuje izhode? Če bi hčer hotela na prostost, bi si to tudi omogočeila, saj okno, s katerega so jo videvali ni zarešeteno, torej ni tako zaklenjena, zaprta in ujeta v hiši. Pomoje tule malce pretiravajo.

Še eden, ki ni slišal za ubogega 72 letnega starčka, ki ima težave s srcem in niti muhi ne bi mogel storiti žalega, pa vendar je skoraj do svoje smrti zelo uspešno teroriziral številno družino, pol imel zaprte v kleti in se desetletja na vse mogoče načine izživljal nad lastno hčerjo. Rings a bell? Anyone?
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Poznam ta primer. On sploh ne zgleda kot ubog starček, kar poglej malo slike, meni še daleč ne zgleda tako. Prej se mi sliši, da želijo mediji/sosedje, kdorkoli pač ponavljati za njim in skušajo v Slovenij najti podoben primer.
Če socialna in policija poznajo primer, kot so rekli v prispevku, in ne morejo nič storiti, že ne more biti tako hudo, kot se sliši, je vse prenapihnjeno. Meni se zdi bolj kot ne ponesrečena kopija Fritzla.
Ali pa pristojni nočejo prevzeti odgovornosti nase in rešiti hčere iz "zapora". Nek gospod je komentiral, da je ona že polnoletna in tu nimajo nadzora nad njimi. Polnoletnost gor ali dol, če človek ni sposoben odgovarjati zase, naj drugi pripomorejo.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Če je tako hudo, zakaj potem nihče ne ukrepa? Zakaj policija molči, socialna nič ne stori? Sosedi, znanci vejo, pa se nič ne spremeni. Le anonimna pisma prihajajo na urade, po preiskavi pa spet nič.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Sicer pa je bil izraz kopija Frizta mišljen iz vidika prikaza medijev in drugih, ne kot da bi hotela ženička njega kopirati.