Tattoo (Maribor)

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
H komu iti po tattoo v Mariboru? Harih, Pero, kdo tretji?

Kdo je bolj izkušen in je boljši? Gre se za to, da sem precej perfekcionist in bi res rad, da je tattoo v nulo narjen.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Tega tipa sem tud že gledal ja. Ampak bi vseeno rad vido kak je stanje v MB, da se brezveze ne vozim nekam "daleč", če vem, da lahko tukaj dobim vrei narjeno
smile-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Ja sej. Ampak hočem pač videt koga se najbolj splača "najet" za izdelavo. Rad bi najprej slišal kak so mojstri v Mariboru, seveda pa tud za ostale po Sloveniji.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Če se že odločiš za tako permanentno stvar kot je tattoo, potem naj te ne vodi "lenoba". Jaz vem, da bi šel le v najboljši salon daleč naokoli. Itak boš fajn plačal če gre za kak res kompleksen tattoo, urica, ki jo boš porabil za dodatno vožnjo in nekaj evrov za bencin... se splačajo.

Govorim čisto hipotetično - ne nameravam si narediti tatuja, niti ne poznam nobenega salona.
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Harih dela dobre tatuje meni jih je že 9 neredil brez napak.
Se lahko vsi v MB skrijerjo ker so pocari.
Točno takšno sliko ko boš prinesel ti spravi na kožo.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
27
48
Res, da je tattoo permanentna stvar ampak, ker bo to moj prvi tattoo bom sicer dal nekaj kar je seveda povezano z menoj , vendar ne bo tako hudo zapleteno, da bi se mogo zaradi tega vozit 200km stran. Seveda pa tudi ne bi rad, da mi nekdo nardi packo na telo.

Zato pa sprašujem kdo v MB je res dober in mi bo nardil kar želim in tako kot želim.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.953
9.095
113
39
MB
jaz tudi načrtujem v prihodnosti, en preprost napis .. kolk so to kaj cene ?
smile-1.gif


to se bomo bol na zimo spravli ne
grin1.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Spravi se na jesen (oktober/november) ali pa spomlad (april/marec). To so najbolj ugodni meseci. Najmanj skrbi imaš kaj boš počel ko imaš svež tattoo...
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Res, da je tattoo permanentna stvar ampak, ker bo to moj prvi tattoo bom sicer dal nekaj kar je seveda povezano z menoj , vendar ne bo tako hudo zapleteno, da bi se mogo zaradi tega vozit 200km stran. Seveda pa tudi ne bi rad, da mi nekdo nardi packo na telo.

Zato pa sprašujem kdo v MB je res dober in mi bo nardil kar želim in tako kot želim.



HARIH,HARIH,HARIH JOŽA.
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
Na šentiljski cesti pod košaškim hribom na mariborski strani ..
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Citat:
Uporabnik Ateist pravi:
Harih dela dobre tatuje meni jih je že 9 neredil brez napak.
Se lahko vsi v MB skrijerjo ker so pocari.
Točno takšno sliko ko boš prinesel ti spravi na kožo.

Točno tako, Joža je pravi naslov. Če vam ni vseeno zase je to edini pravi naslov. Že res da so tudi drugi dobri VENDAR skoraj za vsakega Mariborskega opevanega mojstra poznam vsaj 2 ki ju je zajebal in sta potem hodila k Harihu popravljat.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Slišal za model-ko, ki hara na poljanah v bližini tuša, baje prava umetnica.

Če pa imaš kako specialno sliko, senčenje, prelivanje, pol pa Harih... Če se zdaj naročiš, znaš konc julija met zadevo...