Tanka usnjena denarnica

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Osebna, vozniška, zdravstvena, ene tri trgovske se kaj? Nekaj kovancev in nekaj papirja v skupni vrednosti tja do 100 evrov.
Primus
V avtu imam kopije prometne. Tudi pri kontroli nisem imel večjih težav zaradi tega.
Je pa res da so bile kontrole samo ene dve ali tri. Pa da moram vsako leto po tehničnenm delat kopijo.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
V avtu imam kopije prometne. Tudi pri kontroli nisem imel večjih težav zaradi tega.

Tudi jaz imam vedno pri sebi (digitalne) in nekje v avtu (natisnjene) kopije vseh dekumentov. Originalov pa nikoli ne puščam a avtu.

Žal pa kopije, ne pri nas in ne kje drugje, ne zaležejo vedno in celo na Tajskem sem plačal, sicer simbolično, 350BHT kazen, ker pri sebi nisem imel originala voz. dovoljenja za motor, ampak le kopijo. Ta kopija je bila sicer obojestransko kopirana ter plastificirana in policist sploh ni opazil razlike, a ko sem mu omenil, da je to le kopija, original pa v bungalovu, v sefu, mi je zaračunal.
 
  • Jezen sem
Reactions: Hanzi

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Jaz uporabljam mini denarnico Mostrad. Nabavil sem jo v Kickstarter kampanji.
EDIT: imam model MicroSlim

Je res majhna, ampak meni zadostuje. Nosim 5 kartic (bančne, osebna, vozniška, zdravstvena) in bankovce. Trgovinske kartice pa so v aplikaciji na telefonu, ne debelim denarnice z njimi.
Kovancev ne sprejema, jih na blagajnah spravljam v žep, nato pa doma v šparovček. Sem pa zato tista stranka, ki na blagajni nikoli nima drobiža...
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.876
5.145
113
Evo sem dobil danes. Pozitivno presenečen. Na prvi otip dobro izdelana. Materjali zgledajo ok. Pa fajn je ker je res maaaala :D
 
Osebna, vozniška, zdravstvena, ene tri trgovske se kaj? Nekaj kovancev in nekaj papirja v skupni vrednosti tja do 100 evrov.
Primus
V avtu imam kopije prometne. Tudi pri kontroli nisem imel večjih težav zaradi tega.
Je pa res da so bile kontrole samo ene dve ali tri. Pa da moram vsako leto po tehničnenm delat kopijo.


naloži si npr stocard na telefon, boš nosu kartice s sabo na mobitelu. Jst jih mam k lista&trave pa ti povem da je ta aplikacija zlata vredna
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in Hanzi

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
stocard (in kaki ekvivalenti najbrž) je super. samo spar mi iz neznanega razloga ne dela. mi pa dela njihova aplikacija, kar je spet ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi meni Stocard ni sedel, mogoče ker uporabljam Moje Kartice že XY let. V Mercator pa ne hodim kupovat, ker jim kartica ne dela v teh appih.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Vem, ampak jih ne j.... 5%.
Tusi SPAR sem skenslal, ko so začeli težit s ponovnim podpisom GDPR, čeprav nebi rabili.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
451
83
Na stocard naredis racun pa se ob zamenjavi telefona samo prijavis s tem racunom in imas vse kartice prenesene.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.363
988
113
Celje
Obišči stran
Tudi jaz imam vedno pri sebi (digitalne) in nekje v avtu (natisnjene) kopije vseh dekumentov. Originalov pa nikoli ne puščam a avtu.

Žal pa kopije, ne pri nas in ne kje drugje, ne zaležejo vedno in celo na Tajskem sem plačal, sicer simbolično, 350BHT kazen, ker pri sebi nisem imel originala voz. dovoljenja za motor, ampak le kopijo. Ta kopija je bila sicer obojestransko kopirana ter plastificirana in policist sploh ni opazil razlike, a ko sem mu omenil, da je to le kopija, original pa v bungalovu, v sefu, mi je zaračunal.

Imam jaz tudi v avtu kopije. In sem imel narejeno tako kot ti. Barvna kopija, obojestransko, v ovitku. Pri kontroli sem imel težavo, ker je rekel, da me lahko prijavi za ponarejanje in da se naj s tem ne igram na ta način!
Od takrat naprej imam OVERJENO kopijo na A4 listu v mapici. Pri kontroli me je že kdaj čudno pogledal, ampak nikoli nič komentiral.