Tablica se restarta v nedogled

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Dve leti stara 10" tablica ASUS, se mi ob vklopu vedno restarta, stabilno pride v sistem sele po cca pol ure in nekaj ducatov restartanj. V cemu je finta? Vedno delovala bp, sem samo pred kratkim updejtal sistem. Ocitno res velja tista, da so nase naprave sprogramirane, da crnkejo po dolocenih updatih
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Zakaj pa tablico sploh izklapljas? Pusti jo prizgano, naj bo samo v sleep modeu, ce bo to boljse. Jaz ne vem, ce sem mojega ipada kdaj izklopil, razen ko se po updateu sam restarta.
Ce se ti pa to po updateu dogaja pa malo preberi, ce ima se kdo take tezave in ce je morda ze kaksen popravek gor.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Factory reset ne bi delal, ker imam kar nekaj programov gor. No, ce ne bo slo. Hvala Guinness, tablico niti nisem izklapljal pogosto, sem jo pa restartal redno. Sedaj pa se tega ne morem. Bom pogooglal malo.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Bootloopa brez factory reset ne boš rešil. Pa še to ni garancija da bo delovalo (v primeru HW napake).

Lahko sicer greš v recovery in clearaš cache, ampak kaj več pa tudi ne moreš narediti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.304
5.832
113
pri taščici
Pe nekaj mesecih pocitka sem iz predala potegnil galaxy s3. Nekaj tednov delal ok, sedaj pa ga je zacel srat. Kar naenkrat se ie zacel ugasati in nazaj prizigati, vendar se preden se je zlozil spet sesu. Dal drugo baterijo, isto. Naredil FR. Isto. Dal drugo Simko, po enem dneu je se Ok. Je mozno da ie simka kriva? Obe sta na bobu.