T68i - težava s tipkami

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Tipke postajajo vedno bolj neodzivne in moram vedno bolj pritiskat, da sploh primejo. Predvsem tipki Yes in No. Se da to na lahek način odpravit, ali je čas za menjavo GSM-a?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Cas je za menjavo GSMa
smile-1.gif
...

Pri T68i sem jaz imel problem ze s skoraj novim, da joystick ni delal tako, kot bi si clovek zelel (vcasih je prijel, vcasih ni, vcasih se je zataknil)... sem odnesel nekaj mesecev starega na Svemo in bi popravilo trajalo vec kot en teden... pa ga potem sploh nisem dal popravljat... ampak sem prodal takega kot je bil... s tem, da je kupec bil seznanjen s tem problemom
smile-1.gif
... Kaj je potem on naredil z njim, nevem...

Je pa T68i ze zelo star mobilnik in je res ze cas, da si omislil kaj bolj sodobnega
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Je pa T68i ze zelo star mobilnik in je res ze cas, da si omislil kaj bolj sodobnega
smile-1.gif
Hm, za drugi telefon je odličen. Baterija drži po cel teden
shocked-1.gif


Sicer pa joystick dela odlično. Le tipke vedno bolj hecajo
crazy1.gif
.
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Pri meni se to zdaj dogaja s tipko No ... potrebno jo je drzati malce dlje, da prime, pa polnilec postaja vedno bolj izbircen in obcasno izgubi kontakt. Na zalost ne obstaja noben drug telefon s tako velikimi fonti, ki bi hkrati posedoval tudi moderne dodatke (dober fotoaparat, radio) in bil v enem kosu (kot T68i) z enako vzdrzljivo baterijo, zato ga nimas zamenjati s cim ... razen seveda ce nimas tezav z vidom, potem ni ovir :D
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Tipke postajajo vedno bolj neodzivne in moram vedno bolj pritiskat, da sploh primejo. Predvsem tipki Yes in No. Se da to na lahek način odpravit, ali je čas za menjavo GSM-a?

Ohišje narazen, podtipkovnico previdno dvigni(pinceta) pa s fiberpenom spuci kontakte na vezju in podtipkovnici. Pazi da ti na podtipkovnici ne ostane kaj koščkov fiberpena.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
>> Uporabnik Radirko pravi:
Pri meni se to zdaj dogaja s tipko No ... potrebno jo je drzati malce dlje, da prime, pa polnilec postaja vedno bolj izbircen in obcasno izgubi kontakt. Na zalost ne obstaja noben drug telefon s tako velikimi fonti, ki bi hkrati posedoval tudi moderne dodatke (dober fotoaparat, radio) in bil v enem kosu (kot T68i) z enako vzdrzljivo baterijo, zato ga nimas zamenjati s cim ... razen seveda ce nimas tezav z vidom, potem ni ovir :D


T68i in dober fotoaparat? Ali se pogovarjamo o istem Sony Ericssonu T68i... ker ce me spomin ne vara, ta telefon sploh ni imel fotoaparata. Lahko si dokupil neko cudo, ki se mu je takrat reklo fotoaparat, in ki si ga nataknil spodaj na konektor, ker potem preko zaslona slikal z locljivostjo VGA (640x480 pik)... Pred njim pa je bil edino se Ericsson T68, ki je bil v bistvu enak (ohisje je bilo boljse in tega so po zdruzitivi s Sonyjem menjali za tisto belo-svetlo modro ohisje)...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ta plavo/beli mi nikoli ni potegnil
smile-1.gif


T68Big.JPG


Ta je bil vsaj meni najlepsi.. Legenda
smile-1.gif
Nobenega telefona nisem bil toliko vesel, kot T68. OK, razen 8800..
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ta ni bil Sony Ericsson ampak zadnji Ericssonov model T68. Po zdruzitvi s Sonyjem so izdali "kao" prenovljeni model z nazivom Sony Ericsson T68i. Ce se prav spomnim, je to bil prvi telefon, ki naj bi bil plod zdruzitve Sonyja in Ericssona ...

Tale Ericsson T68 je imel tudi precej bolj kakovostno ohisje (ne samo barvno)... na zadnji strani je imel gumiran pokrovcek. Sony Ericsson T68i pa je bil iz take gladke svoh plastike, kjer so se hitro poznale vse praskice...
 
22. jul 2007
12.801
1.316
113
123
pred dobrim tednom sem ga še videl v merkurju v btc-ju, sicer je bil gor logotip od enega tujega opraterja ceno sem pa pozabil, mislim da je bila okoli 20k testarihLPWWY
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Jap, Merkur jih že nekaj časa prodaja. Če se prav spomnim so Orangovi.

@Jest: A ni bil prvi Sony Ericsson T200?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Tako je. Zadnji del je bil izjemno lepo narejen.

Tezave so bile edino tipke, ki bi lahko bile mehkejse, ter joystick
smile-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Na zalost ne obstaja noben drug telefon s tako velikimi fonti, ki bi hkrati posedoval tudi moderne dodatke (dober fotoaparat, radio) in bil v enem kosu (kot T68i) z enako vzdrzljivo baterijo ...[/I]

T68i in dober fotoaparat? Ali se pogovarjamo o istem Sony Ericssonu T68i... ker ce me spomin ne vara, ta telefon sploh ni imel fotoaparata.

Kaj je tukaj nejasnega ?
stupid-1.gif


Ce bi en proizvajalec naredil telefon, ki bi imel vso funkcionalnost T68i, zraven pa se moderne dodatke (dober fotoaparat, radio itd.), bi avtomatsko osvojil precejsen segment trga, kjer je zdaj samo Motorola F3
rolleyes-1.gif
Tak telefon na zalost [uporabnikov in delnicarjev proizvajalcev] ne obstaja. Namesto tega se proizvajalci raje bockajo za drobtinice z desetinami funkcionalno podobnih modelov, ki so za slabse videce (starejse, slabovidne) neuporabni. Veliki fonti + moderen telefon = 10% trga.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Ohišje narazen, podtipkovnico previdno dvigni(pinceta) pa s fiberpenom spuci kontakte na vezju in podtipkovnici. Pazi da ti na podtipkovnici ne ostane kaj koščkov fiberpena.
Fiberpen pa je?
confused-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
google-slike-fiberpen



Upam da se ti bo odprla prava slika!
 
Nazadnje urejeno: