T-2 TV kanali in paketi - gledljivost na PC

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
A se ve, kateri naročniški paketi televizije pri T-2 omogočajo gledanje TV kanalov na PC?
Kateri kanali delajo na PC? Samo nekateri? Vsi naročeni? Še več?

Pri gledanju nenaročenih, koliko jih je vse skupaj? Koliko bi stal tak paket "legalno", torej z enakimi kanali?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Vsak paket TV-ja omogoča gledanje na PC. vidiš pa tisto, kar je naročeno. Je pa res bilo nekaj časa nazaj tako, da si videl tudi še večino ostalih.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Ups, spregledal, da tega ne sprašuje avtor teme.
redface-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Dobro, ima kdo idejo kje bi kaj več izvedel o tem?
Skriti forum? ZS? Drugi forumi?
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Dobro, ima kdo idejo kje bi kaj več izvedel o tem?
Skriti forum? ZS? Drugi forumi?

Če pa imaš namen tako kot se dela po Balkanu (šverc komerc), pa poišči na njihovih forumih. Je na njih kar precej prisotnih naših.
Dokler ne bo T-2 to preprečil, bo ta pašnik kar dobro cvetel.
Ne razumem pa naših, da imajo domač router tako slabo nastavljen (ali pa namenoma).
 

bisnen

Pripravnik
9. maj 2008
400
0
16
Pri meni je bilo tako, da sem lahko gledal na PC vse programe (razen eroitike) do pred mesecem, ko sem klical na pomoč naročnikom, ker mi je nenormalno zmrzovala slika na TV. Slika mi še vedno zmrzuje, so pa preprečili gledanje programov , ki jih nimam naročenih, na PC. Torej, če poznaš nekoga na t-2 ti lahko to brez problema zrihta.
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
@bisnen, glede kockanja če te zanima, se verjetno da urediti. Od omarice direkt do modema mora biti UTP kabel v enem kosu, brez štukanja, vtičnic in podobnih "for". Ne sme bit kje razdvojen.

UTP kabel je zelo poceni, potegneš ga sam, samo še konektor gor in kockanja zelo verjetno ne bo več.

LP
 

bisnen

Pripravnik
9. maj 2008
400
0
16
Saj imam kabel imam od vsakega tv do Milana. Slika je začela zmrzovati v zadnjih mesecih, 5 let do sedaj pa ne. Sem pa na optiki.

V prejšnjem postu nisem natančno pojasnil, da sem lahko vse programe gledal na pc,
 
Nazadnje urejeno:

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik Bush pravi:
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
Dobro, ima kdo idejo kje bi kaj več izvedel o tem?
Skriti forum? ZS? Drugi forumi?
http://www.rula.net/t2/
http://t-2.rula.net/viewforum.php?f=3
Tam je baje ta tema najstrožje prepovedana, zato niti nisem probal. Ker drugače poznam ta forum. Citiram:
Citat:
Kakršnakoli debata (vprašanja, komentarji, pritožbe!?,...)
o gledanju nenaročenih programov na črno je prepovedana.