SŽ prodaja vozovnic preko spleta

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.131
2.208
113
Ajzenponarji so hohštaplerju, luzerji, pocarji in še sem pozabil.
Vlak Lj - Zidani most ima po 25 min vožnje v Litiji 20 minut zamude.
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Mobilne aplikacije za android se vedno ni? Jaz je namrec ne najdem. Klic v sili, polovicka, glas ljudstva, kvisko,...??
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Sindikat vodi poslovanje SŽ? Ti resno?
No, posel z e-vozovnicami so dobili "naši" - naveza Petan-Golobič.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Kakorkoli, ta posel je za uporabnike en velik FAIL. Še en več v poslovanju državne firme. In še en več v poslovanju SŽ, ki so tudi en velik FAIL. Je pa prikladno, da se folk prereka, kdo je odgovoren - garancija, da tisti ki so za to odgovorni ne bodo nikoli zares odgovarjali.

Android in iOS aplikaciji sta bili obljubljeni za začetek decembra in to ne na dolgi rok, pač pa je bilo rečeno "v nekaj dneh..."
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Infrastruktura v totalni banani, potovalni casi oz hitros nikakrsna. Tudi 29 aplikacij nebo pomagalo. Voziti se z vlaki po sloveniji je izguba dragocenega casa. Sedaj pa so se zadnja leta avtobusi zmigali (Nomago, Flixbus itd), ki naredi potovanje se bolj ugodno in casovno dostopno. Vlaki pa vazno da tovor vlecejo. Seveda se slika takoj spremeni ko prestopis avstirjsko ali ITA mejo, infrastrukura dorasla, zelezniske postaje urejene kot letalisca, vlaki moderni, hitri in azurni.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.184
5.728
113
Android in iOS aplikaciji sta bili obljubljeni za začetek decembra in to ne na dolgi rok, pač pa je bilo rečeno "v nekaj dneh..."

Dobro veš kje živiš in kaj je bil namen projekta (pumpanje denarja ven iz SŽ). Jaz bi se sprijaznil, da mobilne aplikacije pač ne bo in da ne bo nobenih posledic.