Sydney - okolica za enodnevni ali dvodnevni izlet

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Bila v Sydneju junija 14 dni. Si ogledala center mesta, pa ZOOje, pa plaže malo okoli, pa se navozila z ladjicami, Blue Mountains...

Čez par mesecev pa grem zopet in me zanima kaj bi si še lahko ogledala malo izven Sydneya.
Imam pa čas it zjutraj in se vrnit zvečer...ali maximalno za prespat eno noč nekje. Več zaradi dela, ki ga tam opravljam, žal ne gre.

Torej, kaj bi mi še priporočali, kak izlet, ogled izven samega centra, da lahko to opravim v enem dnevu ali največ dveh.

Hvala
roza.gif
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Sem nil že dolgo nazaj tam, tako, da se trenutno spomnim iz glave, da mi je bil zelo vsec powerhouse museum; za druge stvari, razen tega kar si napisala pa se res ne morem spomnit.

P.s.: a tracnice od nadzemne zeleznice so ze zrusili?
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Zelo dobro!! Hvala.

Ampak ko odprem Sydney in things to do... se ven vsuje milijon oblačkov, možnosti.
In potem človek obupa
uf-1.gif


Zato bi rada od nekoga, ki je tam že bil, kako mnenje, kaj mu je bilo všeč, kam še iti (razen tistih klasičnih zadev).
roza.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
V soboto spet letim tja, pa bom domorodce povprašal, kaj se splača it pogledat, kar ni ravno turistično »obljudeno«. Sicer za oglede ne bo časa, ampak upam, da januarja spet grem za par tednov.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik der_Alte pravi:
V soboto spet letim tja, pa bom domorodce povprašal, kaj se splača it pogledat, kar ni ravno turistično »obljudeno«. Sicer za oglede ne bo časa, ampak upam, da januarja spet grem za par tednov.

uuuu, UŽIVAJ!!
V Sydney greš...ali na kateri drugi konec?

Če boš kaj z domačini skupaj, pa PLEASE povprašaj. Ponavadi je polno takih kotičkov, kamor se splača zavleči, pa jih it pogledat... a jih agencije ne tržijo in se redko razvejo za tujce.


p.s.: Kar malo sem ti fauš
aplauz.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Nazadnje urejeno: