Suzuki servis

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Kam v LJ regiji peljat Suzukija na servis? Jordan Škofljica ali Avto Aktiv Trzin?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Jordana ne poznam.

AA pa se raje izogni. Z leti so sicer postali bolj poslovna firma, kot 15 let tega, ampak to se pri skrbnosti dela servisa nikakor (še?) ne vidi.

Neuradni servis za Suzuki imaš tudi v Moravčah:
http://www.avtohisa-vesel.si/

Aja, sporoči nam še svoje izkušnje, bi zanimalo tudi mene...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
OK, bom potem kar k Jordanu peljal. Hvala obema za info.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Jaz sem tudi za Jordana. Itak so to hvaležni avtomobili, menjaš filtre in olje ter se voziš.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.971
5.706
113
blizu močvirne prestolnice
Avto odličen ampak za tebe gozdnega divjaka:evil: predober. Pleh gre hitro noter in ven, tako da boš lahko mamco na haubo vrgel:evil: Oprema ni da ni za 19 jurjev, je pa mal majhen prtljažnik.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Eh..glih tisto ima, kar jaz v bistvu ne rabim..Hočem torej zanesljiv, robousten stroj z navorom..bom pocakal, da Kameleon ustima jamo brez dna, pol bomo pa poceni kupili..:p
Nova Vitara je bolj za mestne pičoze.
 

Bakiadler

Zelenc'
10. nov 2020
3
0
1
Jordana ne poznam.

AA pa se raje izogni. Z leti so sicer postali bolj poslovna firma, kot 15 let tega, ampak to se pri skrbnosti dela servisa nikakor (še?) ne vidi.

Neuradni servis za Suzuki imaš tudi v Moravčah:
http://www.avtohisa-vesel.si/

Aja, sporoči nam še svoje izkušnje, bi zanimalo tudi mene...
Mene tudi zanima! Z Jordanom sicer nimam težav (eno leto stara Vitara) - šef je malce tečen in servis je majhen (in ne vem kako opremljen). Imam pa težavo z multimedijo in sicer da USB priklop v smislu Android Auto s telefona ne dela od začetka ...in ni idej. Zanima me prosim še kak komentar o Suzuki servisih v Sloveniji (predvsem okolica LJ).
 

Izy

Pripravnik
8. maj 2007
191
10
18
Še en proti AA.
Pred leti kupli tam Vitaro, ker so edini imeli na zalogi željeno kombinacijo.
Prodajalec ok, a v 14 dneh niso bili sposobni naročit in zmontirat par letvic in tepihov.
Smo odpeljali potem golo. Lokalni Skrbiš to zrihtal v treh dneh je pa žal že skoraj MB tako, da to LJ z okolico v teh časih odpade.
Na splošno so vsaj v naših koncih ti mali servisi-avtohiše sp. super tavlki pa bol žalost.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Mene tudi zanima! Z Jordanom sicer nimam težav (eno leto stara Vitara) - šef je malce tečen in servis je majhen (in ne vem kako opremljen). Imam pa težavo z multimedijo in sicer da USB priklop v smislu Android Auto s telefona ne dela od začetka ...in ni idej. Zanima me prosim še kak komentar o Suzuki servisih v Sloveniji (predvsem okolica LJ).

V bistvu jih ni kaj veliko, tako da je težko kaj več reči. Ti avti so praviloma premišljeno skupaj sestavljeni in jih bo brez težav servisiral vsak običajen mehanik.

Glede multimedije pa... Hja, je lahko težava, ja. Meni se s kablom ni dalo povezovati telefona, mi je pa recimo klicanje po BTju delalo iz prve, ne dela mi pa stremanje mutike. Probal sem z drugim telefonom, kjer je pa delalo oboje. Pojma nimam, zakaj.

Še to: ti avti dobivajo kar veliko updejtov (verjetno je tako danes z vsemi avti), na 1.0t je tako softverski popravek prinesel manjšo porabo (brez heca), bil je vpoklic za airbage (rešili softversko) in po updejtu je nehalo za brezveze piskati opozorilo za nepripet pas (čeprav je bil ta pripet). Nisem pa zasledil, da bi bilo kaj izboljšanja v radio/navi enoti, in mi niti niso znali povedati, če se ob običajnih updejtih updejta tudi softver teh enot...