Štrom meče ven po pomladitvi omarice

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.005
113
Mene pa zanima, koliko vas znalcev bi bilo pripravljenih, da bi se v banjo polno vode vsedlo notri, jaz bi pa čez FID 30mA spustil štrom notri. Samo tako, malo me firbec matra, če imamo koga.

Jaz sem že sprobal precej več kot 30 mA, ne bi še enkrat je bilo enkrat dovolj. Na srečo sem jo razen majhne opekline dobro odnesel. Lahko pa glede na izkušjo rečem da usmrtitev na električnem stolu ni niti malo prijetna ne humana.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.881
3.005
113
Ne je pa tam 30 mA tok ko ne moreš več izpustiti predmeta ker ti mišice skrči V bistvu ga še dobro stisneš. Je pa eveda odvisn kje je kontakt, desničarji smo tu v prednosti če ne primeš ravno z obema rokama. Sem tisti dan končal v bolnici na EKG-ju.

Od takrat ne igram več loterije, ker jaz sem svojo srečo že izkoristil :evil: .
 
Nazadnje urejeno:

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Ne je pa tam 30 mA tok ko ne moreš več izpustiti predmeta ker ti mišice skrči V bistvu ga še dobro stisneš. Je pa eveda odvisn kje je kontakt, desničarji smo tu v prednosti če ne primeš ravno z obema rokama. Sem tisti dan končal v bolnici na EKG-ju.

Od takrat ne igram več loterije, ker jaz sem svojo srečo že izkoristil :evil: .
Jaz sem imel doslej 2x srečo, da sem bil na dobro izolativnih predmetih (bala sena, tako, da me je pošlatalo približno tako kot cinšpula na APNki. Pa samo s komolcem sem se 1x naslonil, za drugič pa se ne spomnim več). Še sem tu.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Mene je treslo cca 6-7s in nisem mogel spustit (drzal sem nulo in bil s komolcem naslonjen na fazo. Mel sem opecene prste in komolec ter 14 dni musklfiber v obeh rokah. Pa ene 30 min sem na mestu sedel pol in k sebi prihajal.

Resilo me je to da sem se s komolcem “odtaknil” s faze