Streaming to TV

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Kateri je trenutno najboljši način da se poveže Popcorn_Time na compu z NE-pametno televizijo ?
Popcorn tive že kar nekaj časa ne dopušča več streamanja na Wd tv Live.
Pa kakšna je vloga VPN-ja in ali se to pri nam sploh splača oziroma če je potrebna ?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.818
2.082
113
Pocorntime za Windows ima tole Chromecast implementacijo šašavo narejeno, dela mogoče kakšnih 5%, ostalih 95% pa ne in Chromecasta sploh ne dobi. Mimoobhod je tako, da odpreš Chrome in stremaš desktop. Kvaliteta je pa kot je. Mimogrede, govorim za dve verziji PCna (.to in .sh), če je še kakšan tretja, kjer pa chroemcast deluje, bi bilo fajn vedet.

PS mimogrede, iz Popcorn aplikacije na Android in iOS telefonu deluje BP.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Swich

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Evo hvala obema, sem nabavil in zadeva dejansko najbolj dela preko telefona (IOS) popcorn in youtube tekoce brez nekih tezav.
Sicer morem za filme met na telefonu nastavljen da ne gre v auto-lock, ker mi cez cas zacne zapirat podprograme kar pa ni dobr - ampak je kul.
Ce ma se gdo kak trick al pa nasvet je dobrodosel, kot seveda tudi kak nasvet dodatnega programa kot je popcorn za apple bi bil dobrodosel
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Tale tvoj link je neki čuden. Na telefonu mi je želel odpreti cel kup reklam in mi pošiljati obvestila.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.818
2.082
113
Na iOS se mi najbolj dopade Bobby movie http://bobbyhd.com ker vsaj meni deluje prek tega na chromecast veliko boljše. Popcorntime mi po nekih 2 minutah povezavo prekine. Tega dobiš tudi za Android sicer. Terrarium in pa Morpheus TV sta sicer tudi OK, ampak grafični izgled je pa boga mati, ne vem kje so ostali, da ne znajo grafike polepšat. A je to tko težko? Pa tudi navigiranje je sicer zaradi tega milorečeno 100 let za kačami.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
če mas ios-a si pusti prižgan ekran na telefonu (da se ti nikoli ne zaklene) potem dela vse bp.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.818
2.082
113
Bom poskusu, čeprav mi je sedaj nekako delovalo, ampak mogoče sem res samo vmes kaj štrkal po telefonu in je to razlog.