Stream glasbe

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Med športanjem si preko telefona na slušalkah predvajam glasbo. To je cca 3-5x tedensko po cca 1h.

TuneIn radio - kar mi je všeč od radijskih postaj preveč šteka. Ni kriva moja povezava
MusicPiped (strema YT brez videa) - težko najdet da je skos kolker tolk dobra glasba in začel je zafrkavat, ne moreš prekočit, če ti kak komad ni všeč oz traja celo večnost...
Deezer (free) - načeloma ok izbira glasbe, malo so tečni z reklamam.

Kaj še uporabljate?
Dam tudi kak € za naročnino, samo ne toliko kot želijo (deezer, google..) ker premalo uporabljam.
Lahko tudi kak predlog za postajo na tunein, rad imam mešano glasbo rock, rap, pop, slo, cro, tuje...

Hvala!
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Spotify je fanj, samo rabis VPN
če imaš še kaka enostavna navodila za vpn, da dela na telefonu načeloma lahko probam.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Jaz uporabljam App Turbo VPN tak zajček v oranžnem okvirju. Za brskanje pa audio stream je ok , poklekne pa pri video streamu (EON) , govorim za brezplačno verzijo.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Če boš plačeval premium, rabiš VPN itak več ali manj samo za registracijo. Jaz uporabljam Windscribe, ker sem dobil poceni lifetime subscription, in je za tovrstne zadeve super.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Jaz uporabljam App Turbo VPN tak zajček v oranžnem okvirju. Za brskanje pa audio stream je ok , poklekne pa pri video streamu (EON) , govorim za brezplačno verzijo.

namestil tega zajčka, povezal se na uk in nizozemsko, na nemškega se noče... vendar mi play store še vedno teži, da spotify ni za mojo regijo. na apkmirror pa tudi ni spotify appa...

edit; sedaj piše za spotify app da moja naprava ni kompatibilna s to verzijo... hmmm, note 9...
 
Nazadnje urejeno:

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Za Play Store bo treba verjetno spremenit državo na tvojem računu ali pa sideloadat app. Včasih je bilo dovolj da si se povezal na VPN in pobrisal cache od storea, vendar mi je na ta način Pay app recimo večkrat zginil, sem potem raje zamenjal državo na accountu (edino menjaš jo lahko 1x na leto al nekaj takega). Za iOS imam ločen UK apple ID za ta namen.

Sicer pa če ti rata, naredi filipinski account, je precej ceneje kot UK/US :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: boc

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Med športanjem si preko telefona na slušalkah predvajam glasbo. To je cca 3-5x tedensko po cca 1h.

TuneIn radio - kar mi je všeč od radijskih postaj preveč šteka. Ni kriva moja povezava
MusicPiped (strema YT brez videa) - težko najdet da je skos kolker tolk dobra glasba in začel je zafrkavat, ne moreš prekočit, če ti kak komad ni všeč oz traja celo večnost...
Deezer (free) - načeloma ok izbira glasbe, malo so tečni z reklamam.

Kaj še uporabljate?
Dam tudi kak € za naročnino, samo ne toliko kot želijo (deezer, google..) ker premalo uporabljam.
Lahko tudi kak predlog za postajo na tunein, rad imam mešano glasbo rock, rap, pop, slo, cro, tuje...

Hvala!
Imam naročen Google Play music in naročnina velja tudi za Youtube music. Tu pa ni da ni, albumi, žanri, mešani žanri, play liste drugih uporabnikov, vse živo. Za 6€ mesečno in vse to deluje tudi na Google Home mini.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
apple music. Prve 3 mesece free vse neomejeno, potem 6 EUR mesečno. Dela super tudi na androidu. Lahk si vso muziko dol potegneš in poslušaš offline. Pri mas imamo družinski paket za 9 EUR (do 6 uporabnikov, vsak 6 naprav in 6 naprav naenkrat lahko špila). Če si šolar ali študent imaš pa lahko 3 EUR na mesec.

Drugače smrkec. Postaja ki bi ti pokrila vse je nekako Golf FM Velika Gorica, imaš pa še tudi njene izpeljanjke ( rock, easy goldies, itd ) Maš to postajo tudi na Tune in


 
Nazadnje urejeno:

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
apple music. Prve 3 mesece free vse neomejeno, potem 6 EUR mesečno. Dela super tudi na androidu. Lahk si vso muziko dol potegneš in poslušaš offline. Pri mas imamo družinski paket za 9 EUR (do 6 uporabnikov, vsak 6 naprav in 6 naprav naenkrat lahko špila). Če si šolar ali študent imaš pa lahko 3 EUR na mesec.

Drugače smrkec. Postaja ki bi ti pokrila vse je nekako Golf FM Velika Gorica, imaš pa še tudi njene izpeljanjke ( rock, easy goldies, itd ) Maš to postajo tudi na Tune in



Hvala.

In hvala vsem ostalim.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Na koncu sem pristal na yt music naročnini...
mi je tudi izbor glasbe bolj všeč kot je bil na deezerju
spotify preko vpn pa je potrebno na 2 tedna "aktivirat", ker zazna, da nisi v pravi državi, da bi ga pa vedno preko vpn laufal se mi pa ni dalo.

edini problem yt music je, da so gor tudi pesmi v zelo slabi kvaliteti. pač kar je folk uploadal..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bucko

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Aha, sem mislil, da so bili še kakšni drugi faktorji vmes.
V bistvu sem tudi sam presenečen nad YTM mixi. So po mojem okusu. Delajo veliko bolje od Google Play Music mixov, pa čeprav sta obe storitvi iz istega "gnezda".
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Za 1.2€ doplačila na mesec sem se znebil še reklam na yt, katere so bile res že hudoooo tečne.