Stena v kuhinji - pomoč pri identifikaciji

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Torej, v kuhinji na steni je neke vrste iverka, prevlečena z.... well, naj govorijo slike:

Na steni:


Profil:



Debelina je okoli 2-3mm.

Sedaj je problem, ker bi rabil še eno takšno ploščo ali dve (sodeč po kuhinji, se prodajajo v dimenzijah 200cm x 60cm), ampak nimam pojma, kaj to sploh je (da bi znal vprašati v trgovini), niti kje bi to sploh iskal. Niti ni nujno, da je popolnoma enak odtenek barve.

Gledal sem že v Merkurju, Lesnini... nič
frown-1.gif
. Help!
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Kolikor vidim je to ultrapas naliman na iverko 18 mm. Dekor pa mislim, da je Kaindl. POišči na starman.si če so kje dekorji objavljeni in mislim, da je eden od spodnjih iz karte cik cak.

lp
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Ja kaj naj ti rečem...


Zelo, zelo upravičeno nosiš tale "M" za svojim imenom. Očitno zelo dobro poznaš zadeve. Sem že poslal mail na starman.si, čeprav iz seznama maloprodaje mislim da tudi že vem, kje je bila zadeva kupljena.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
V Celju imamo Dipo?
confused-1.gif



Očitno nisem več toliko Celjan, kot sem bil včasih. Plavalna kožica...
smirk-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Da zaključim to debato, če bo kdo še kdaj iskal.


Corro modri odtenek je še vedno v prodaji, vendar je "upgrade-an" s takimi rumenimi pikami in je precej drugačen od starega.

Poleg tega je sedaj najtanjša opcija 10mm.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Druga možnost, ki je vedno bolj popularna, je kaljeno steklo in po želji tapeta/folija zadaj. Imel sem to, kar ti iščeš, le v svetlo sivi barvi, zdaj bom dal pa steklo. Je pa kar nekaj dražje.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

V bistvu ne iščem več. Sem dal kar neko leseno oblogo, ki je približno v barvi elementov kuhinje in je to to. Itak je samo za 60cm širine.


Hvala vseeno!