Štedilnik Indesit 16VMH2A, za vzet?

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Živjo!

Po desetletju uporabe štedilnika Gorenje 2 el, 2 plin moram menjati.

V L. prodajajo Indesit 16VMH2A za 240 evrov. Ker je cena res nizka, prosim nekoga, ki ta štedilnik pozna, ali ima, za pošteno mnenje!

Podoben Beko namreč stane 320 evrov, pa nisem prepričan, če je kaj boljši. Gorenje je še dražji.

Štedilnik ima 4 steklokeramične plošče, ter ventilatorsko pečico s 6-imi programi.

Nisem ne vem kako zahteven, niti nisem nek odličen kuhar, tako da bodo te lastnosti zelo verjetno zadoščale. Ni mi tudi pomembno, da se pečica sama čisti, oziroma za štedilnik s to funkcijo nisem pripravljen dati 450 evrov ali več...

Štedilnik. ki sem ga imel do sedaj, ni imel niti ventilatorske pečice.

Kaj več, kot da je Indesit precej stara italijanska firma, namreč ne vem...

Torej, ima kdo ravno ta model? Je z njim zadovoljen?
 
tkole. garncije maš manj kt pri beku (mislim da jo dajejo 3 leta, beko 5). Meni se zdi okej nakup za te šolde. Zna pa biti to kaka odprodaja starih artiklov, čiščenje zalog..mogoče kaka okvar aveč iz tega naslova

Skupino Indesit z vsemi blagovnimi znamkami vred so tam leta 2014 prodali Whirlpoolu za cca 700 milijonov ojrov. Naj te potolažm, še vedno je notri italijanska pamet, edin amerikanci se bodo mogoče navadli belo tehniko delat

jaz bi razmislil o nabavi. če boh da pa še dokup do 5 let garancije, če ni predrago in če je izvedljivo
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Garancija je žal le dve leti. Za podaljšanje pa bom vprašal.

Hvala za mnenje!