Štedilnik 4+2 nov ,poškodovan.....

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Prodam omenjeni štedilnik tecnogas d923ws.

299 evrov.

http://www.tecnogas.it/d923ws-bianco-lucido-v548

Na žalost je bil poškodovan pri transportu v Slovenijo. Zamaknjen je zgornji del proti naprej. Pri transportu je bil udarjen od zadaj in je porinilo ploščo naprej.Potrebno odstraniti zgornji del in poravnati.

Vendar nič resnejšega. !

Vizuelno ni potrebno menjati nič. Stekleni pokrov je cel . Spredaj vse celo.

Drugače pa zelo lep štedilnik. Nizke mreže na plinskih gorilcih - recimo voda zelo hitro zavre.

Pečica več funkcij. Ventilatorska, klasika, žar.... Pri takšnih štedilnikih je ventilatorska pečica redkost.

Vrata ,predal za plinsko bombo.

Drugače je štedilnik nov.
http://www.electronic-bazar.com/gb/free-standing-cookers/229...

Cena z dostavo je bila 750 evrov.


http://www.bolha.com/dom/bela-...1308517219.html
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
Si se končno odločil, da ga boš prodal potem, ko si dobil novega.

Sem ga odkupil, ker sem ga nameraval uporabiti, sedaj je pa prišlo do sprememb...

Štedilnik je čisto o.k... Nobene panike s popravilom. Enostavno nisem želel sam poravnati tiste noilce,ker potem bi bilo spet en kup pametovanja kaj je bilo in kaj ne...Sedaj se pa vidi in to je to.

lp
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Pred časom si se hvalil kako so ti poslali nov štedlnik, ker se ni splačalo nazaj pošiljat. Sedaj bi pa tega prodal. Ta zadeva je ničvredno železo, ker kdo bo pa dal razbito zadevo v kuhinjo?
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Nič resnega .. brez panike ...

Razen da ne zgleda se kaj več kot da plinski del eksplodira prektično ne more zgoditi. Noben ki se ima malo rad tega ne bo dal v svoje stanovanje oz. hišo.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Haha..palamudenje v prazno.. Res je poškodovan ,zato je cena kakršna je. Stanje govoriti na pamet je bedarija.
Trenutno samo jaz vem realno stanje . In jaz sem ga sigurno mislil uporabiti zase ,a je prišlo do enih sprememb.

Štedilniku po popravilu ne manjka nič tudi za v stanovanje ,za kakšne vikende ....je pa več kot idealen,in za primeren denar .

Spet se oglašate sami taki ki imate vso opremo novo,najboljših znamk in vse v špici v stanovanju ,hiši..

Da je udarjen se bo po ravnaju nosilčkov videlo dejansko samo od zadaj. Vsi vidni deli so praktično nepoškodovani.

In nenazadnje je ta štedilnik vizuelno sigurno lepši od veliko štedilnikov ki so že 10,20 let v kuhinji in upam staviti da tudi 200% bolj varen kot tisti ki že 10 ,20 let delajo brez vsakega servisnega pregleda..

Kar se plina tiče..Da je človek potem 100% ,se pokliče najbližji serviser, bo opravil test ,zaračunal eno uro in mirno spiš.

Problem je v temu ,da če bi ga dal za 150..evrov pa nima nihče več pripomb in je taisti štedilnik kar naenkrat odličen ,in oh in sploh..,Kaj vse ljudje pišejo v mail..
Tako da ne se nekateri preveč obremenjevati..

lp
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik darkstar66 pravi:
Nič resnega .. brez panike ...

Razen da ne zgleda se kaj več kot da plinski del eksplodira prektično ne more zgoditi. Noben ki se ima malo rad tega ne bo dal v svoje stanovanje oz. hišo.

In samo zate...

Še enkrat , nič resnega , brez panike...

Ali po tvoje ,ta štedilnik je resna grožnja človeštvu...haha ... da ne rečem...ah ,bedarija

Nov štedilnik ,ki bo po uri pregleda serviserja označen za varnega je problem in to ni za kupiti..

Da se pa vsak dan na cesto vključi na tisoče resno razbitih vozil ,ki so jih dejansko skup sestavili varnostno vprašljivi " strokovnjaki" , to je pa za veliko večino vas velik deal ,super nakup ,biznis...

Resno razmišljam ,da poiščem neko specializirano ekipo ,da mojo grožnjo človeštvu nekako uničimo...Ker takšen štedilnik imeti pri hiši ,pa to je katastrofa.

Je pa že boljše imeti ene 10 let star štedilnik ,ki po možnosti ni bil še nikoli pregledan ,vprašanje če je bila kdaj menjana cev ,regulator.Tisti je pa super ,samo zato ker je lastnik en Alteraš...

Eh ,pa kaj sploh razlagam strokovnjakom.
lp
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.092
895
113
Emona / Carnium
Prej boš prodal, če plačaš strokovnjaka, da šporhet pregleda, ti izda neko potrdilo (npr: RAČUN) in "mirna Bosna". V tem primeru bo šel tudi za izklicno ceno...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Prej boš prodal, če plačaš strokovnjaka, da šporhet pregleda, ti izda neko potrdilo (npr: RAČUN) in "mirna Bosna". V tem primeru bo šel tudi za izklicno ceno...

Ja saj...če ne bo druge ga bo treba spraviti v red. Res sem mislil da je morda bolje da ga vsak vidi kaj je poškodovano,kot pa da mi potem teži in ne verjame kaj je bilo..Če prej ne ,pa spomladi. Trenutno sem po eni operaciji pa si sam kaj dosti ne morem pomagati..

Sigurno je pa kje kdo ki bi ga z veseljem kupil,pa ne ve zanj. Včasih so rekli da ima vsaka stvar svojga kupca...

Bo že....

Lp