sredstva za popravilo pnevmatik

tommas

Pripravnik
11. avg 2007
242
0
16
razviti zahod
Imam problem s spuščanjem gume. Guma zelo počasi spušča cca 1bar na teden, ker je guma precej velika 34" je nebi dajal dol in vozil k vulkanizerju ker verjetno predrta ni glede na to da spušča tako počasi.
Ali obstaja kaj kar bi lahko dal v gumo, da bi jo malo ojačalo/zacelilo... Sem gledal tista sredstva, ki jih zdaj dajajo v avtomobile namesto rezervnih koles ampak nevem če bi bilo tisto za tlačit not. Je kakšna druga rešitev ali bi morala tista sredstva tudi pri tako velikih gumah delovat?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Verjetno se boš smejal ker bo slednje malo "čudno" Ker je zračnica po vsaki menjavi gum za zamenjat ti je verjetno ne bo žal ker boš itak z novimi gumami montiral novo. Zato v to zračnico iztisni pol kile ai pa celo kilo Neostika ali podobnega lima in lim bo sam našel luknjo. Na tak način sem že reševal težavo in bil sem uspešen,
cheer.gif
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
459
7
18
dobi se neka pena...kupil na Petrolu - na koncu ima navoj, ki ga naviješ na ventilček...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Eh, ti pa si Pepček ! Govorimo o traktorski gumi veliki ŠTIRIINTRIDESET col ,težki skor 100 kil, z zračnico in ne o neki avtomibilski radialki brez zračnice.
grims-1.gif