Sports Tracker...

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Vem da vas kar nekaj uporablja to aplikacijo pa me zanima če je še kak dobr program ker mi ST zadnje čase kr neki buzi
crazy1.gif
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
tudi jaz se razburjam

evo to sem našel
Sports Tracker service offline due to technical problems

17 July 2013 News, Web Service 86 Comments


Sports Tracker is currently offline due to technical problems. It was discovered during the weekend that some of our filesystems started behaving strangely and the root cause was identified to be our database filesystem that exceeded capacity for some specific database files. This made isolation of the problem complicated, since we did not have any immediately visible problems with our infrastructure. This caused our master database to malfunction and finally took down the service.

What does this mean? For you, the end user, this is not anything to worry about. We have a separate storage that will be used to update database for any changes that happened after the malfunction. Also, we have taken steps to prevent such situation happening again.

Finally, why does it take so long? We have multiple terabytes of data that we need to move around networks. Rather than trying to speed things up taking risks, we’re carefully evaluating consistency of the data in order to prevent any data loss. We’re currently working 24/7 to ensure getting the service up and running as soon as possible. Please follow this blog, our Twitter and Facebook for the latest info.

We’re sorry for the inconvenience and frustration this causes. We’d like to remind you that you can continue to track your workouts during this break, they will be synced automatically once the service is back online.

Team Sports Tracker
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
To sem tud sam našel se mi sploh ne da ukvarjat s tem, sm si naložu endomonda in priznam da je boljši od ST
wink-1.gif

edino kar je bad k je sistem padu na polovici meseca pa bom moral sam izdelat statistiko za July
smile-1.gif
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Sem dolgo uporabljal SportsTracker pa me je začel jebat na polno. Kar naenkrat mi jebe prijava, nemorem requestati gesla, maila ne najde v uporabniški bazi, username tudi ne, čeprav je zaseden, ponovna registracija ni mogoča, skratka razočaran na celi črti. Včeraj sem trackal z endomondo vzpon in pa spust na gorjance v kombinaciji z iphone4 in zadeva deluje perfektno. Skratka razočaran z ST na celi črti..

EDIT: Pa res zopet deluje normalno.. Prijava uspela takoj, zgleda da so imeli le daljše tehnične težave.,
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.303
930
113
Titograd
Meni ST dela ok, Endomondo ima moja pa ko pogleda po "seansi" statistiko, ugotovi da se je vmes izgubljal, na 5 km poti kaže vsaj kilometer manj....... in to odkar ga že ima.
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Tvoja ima preslab telefon
smile-1.gif


Na Galaxy Ace je meni tudi porazno delal Endomondo, na Galaxy S je bilo boljše, na Nexus 4 pa je odličen. Bo verjetno odvisno od GPS sprejemnika v telefonu.

Jaz bi glasoval za Endomondo. Uporabljam dve leti brez težav (razen na Ace-u). Probal pa sem tudi Runkeeper, Sports Tracker, micoach in Stravo pa me ni nobeden (dovolj) navdušil, da bi zamenjal.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
zanimivo, men je pa ravno Sportstracker tisto pravo:) Uporabljam že z nokie. Na androidu probal vse zgoraj našteto, pa me noben še ni prepričal.
 

colos

Pripravnik
12. jan 2008
493
6
18
še en glas za sportstracker, ne bom zdaj menjaval ko HR belt paše samo na ST.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Tvoja ima preslab telefon
smile-1.gif


Na Galaxy Ace je meni tudi porazno delal Endomondo, na Galaxy S je bilo boljše, na Nexus 4 pa je odličen. Bo verjetno odvisno od GPS sprejemnika v telefonu.

Jaz bi glasoval za Endomondo. Uporabljam dve leti brez težav (razen na Ace-u). Probal pa sem tudi Runkeeper, Sports Tracker, micoach in Stravo pa me ni nobeden (dovolj) navdušil, da bi zamenjal.
Ja, to je od HW odvisno. Meni sicer dela odlično, do sedaj nobenih težav s trackanjem. Škoda edino, da ne meri tudi tunelov, namreč tam izgubi signal in ne upošteva potem ravne črte (vsaj kolikor se mi zdi).
Kalorije so pa bolj okvirne, namreč ne upošteva vzponov in spustov. V primerjavi z uro s pasom za merjenje srčnega utripa mi običajno kaže vedno manjšo porabo, razen če je klanec dol, takrat pa bistveno več.
 

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Citat:
Uporabnik paci pravi:
Danes pa že dela!
Ja res je. Drugi dan po update-u je ST delu veliko bolje kot prej. Vmes sprobu še Endomondo pa mi ni nevemkaj. Ostajam na ST
wink-1.gif
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
spet ne dela upload !
kako piše ,da instalirajo nove serverje ....