Športne slušalke z mikrofonom

dnext

Pripravnik
21. feb 2016
45
0
6
Zanima me, kakšne športne slušalke uporabljate za tek / kolo oz. druge športe? Iščem nekaj primernega kar lahko povežem z pametnim telefonom in da ima mikrofon s funkcijsko tipko, da se lahko javiš če kdo kliče. Pogoj je tudi, da imajo slušalke flexibilen kabel oz. "naslonko" za na ušesa, da med tekom slušalke ne padajo iz ušes?

Lp
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
510
172
43
Jaz imam bolj low budget varianto Anker SoundBuds Sport. Glede kvalitete zvoka brez presežkov, drugače pa delujejo ok, ne zgubljajo signala in imajo funkcijske tipke, za javljanje na telefon, glasnost...
 

dnext

Pripravnik
21. feb 2016
45
0
6
@NoteThis , hvala.

A lahko prosim malo več poveš glede teh ušesnih nastavkov. Kolikor vidim so pri teh slušalkah notranji in imajo te notranje jezičke ki se zataknejo za ušesa? Ti kdaj med tekom pade vn? Nekateri bolj priporočajo tiste slušalke, ki imajo te nastavke zunanje oz. nad ušesi?
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
510
172
43
Načeloma nimam problemov, da bi padale ven med tekom. Zraven so mislim da 3 velikost nastavkov. Po moje je tudi boljša izvedba z zunanjimi obročki, sploh če imaš izkušnje, da ti običajne In-ear slušalke ne stojijo dobro v ušesu. Jaz teh problemov nimam, zato tudi če se zgodi na vsake toliko časa, da se mi ta jeziček sname iz ušesa, slušalka ostane v ušesu ker je sama dovolj fiksna.
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Plantronics Backbeat Fit, odlične, komot... v glavnem zelo zadovoljen
smile-1.gif
 

dnext

Pripravnik
21. feb 2016
45
0
6
@maki3 ... s temle pa verjamem da si zelo zadovoljen ker je tudi cena temu primerna!
wink-1.gif
Koliko ti drži baterija?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jaz imam Sennheiser CX 685 - imajo poseben jeziček za uho, odličen zvok, ne padajo ven, ne tiščijo... Manjka edino mikrofon za javljanje, pa me niti ne moti tako zelo, dam telefon pač k ustom in se zmenim preko tistega mikrofona.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
imam tako obliko, založil sem nekam tiste obročke. In mi padajo ven. Na kolesu mi jih celo veter ven vrže.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51bla2bnwXL._SX425_.jpg

prej sem imel ene res pocen kitajske, ki pa so imele drug problem. remote del, ki je na kablu je pretežek in mi je med tekom stalno eno slušalko vleklo ven.
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61MGCQ86VGL._SL1500_.jpg

Pa tudi dostikrat se mi je zgodilo, da kabel, ki povezuje slušalki in ga imam na vratu, se med potenjem prilepi na kožo in ko obrnem glavo, potegnem slušalko ven.

če bi iskal nekaj izključno za športanje, potem verjetno res nekaj kar se zahakla za uho, pa da se da kabel kako fiksirat. Oz ko bom kupoval nove, se bom zelo posvetil modelom čisto brez kabla:) Baje da ta nove applove niso slabe.