športna scena se poslavlja

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
in jaz se sploh ne čudim, poleti je blo 90% formule pozimi 90% špele pretnar in njenih kameradov na smučkah takih in onakih
bonk.gif


sem opažal da zadnje pol leta slovenskega nogometa sploh niso omenjali ( klubskega ), od tujega samo real al pa chelsea kaki clip 10s.

pa tisto kaj so vsake tolko probali z golfom
13.gif



nevem kaka je situacija z oddajo Š, če jo kdo spremlja kaka je situacija tam? ampak se mi zdi da podobno, torej ni neke "pametne" športne oddaje pri nas za pogledat.
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Vseeno se mi zdi,da je oddaja Š,vsaj malenkost kvalitetnejša od pokojne Športne scene....Športna scena je bila res en ponesrečen poizkus športne oddaje,ki me ni nikoli pritegnila
ne-ne-1.gif
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Jst jo že zaradi katastrofalnih voditeljev nisem nikoli mogel spremljati.
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Meni je bila pa Športna scena kul oddaja. Edino voditelj mi je precej antipatičen in neprimeren za pred kamere. Skor tako kot Luka Šefic.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Qurc vsaj za F1 fane je bilo poskrbljeno, ce ne druzga. Vsaj nekaj..

Š je pa uzas in res me ne zanimajo rezultati nasih sahistov, zakaj se seli Handanagiæ iz Gorice v Koper, ali ima Rok Flander novega sponzorja, ali je Peterka v prostem casu kupil Playstation ali Xbox in katere igra igra, razlogi za (ne)motivacijo Martina Strela ter podobnih zeh storij, ki so jih itak obenem polni ze vsi sportni cajtngi.. Kaksni tuji sporti pri Š pa za njih ne obstajajo..
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
To je zato, ker na nacionalki o športu že veliko govora v informativnih oddajah in je Š bil zasnovan malo drugače. Sicer se pa strinjam, da ni zanimiv bil preveč, bo bile prejšnje izvedbe dosti bolj. Športna scena mi je sicer bila dobro zasnovana, samo res nisem mogel poslušati raznih Nataš Briški in Miranov Tišičev. Popu res manjka en kakovosten športni voditelj.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
A je pop tv na psu al kaj? Oddaje ukinjajo kar po spisku, počasi se bo pojavil naslov teme: 24 ur se poslavlja...
bonk.gif

mislim, da ne bi bilo nobene škode, če bi se to zgodilo . . .
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Kakšen tujec, če gleda naše programe si samo lahko misli, fak kaj v tej državi sploh poznajo šport. Pismo v tujini je Športna oddaja že po default na programu. Pa za to ne rabiš nekega hudega scenarija, o športu se itak poroča vsakodnevno...
Naši pa ne morejo 1x na teden sploh sestavit ene kakovostne oddaje skupaj.

Da niso imeli slovenske prve lige pokrite pa je krivo tak boj z rtvjem...oni imajo večino vse posnetke in več podatkov, da bi pa oni prosili rtv za kak posnetek pa močno dvomim. Ma kekci so vsi skupaj...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
V tavikendski Sobotni prilogi je zanimiv članek o TV pravicah raznih prenosov. Športna scena naj bi bila ukinjena zaradi nezainteresiranosti oglaševalcev, kljub dobri gledanosti (no, vsaj boljši od Š-ja). So pa zanimive stvari za prebrati notri: kot kaže, bo TV3 odstopil pravice za vsaj pol tekem Euro2008 nacionalki. Gledanost raznih lig prvakov pa naj bi bila na TV3 zelo slaba. Polfinale lige prvakov Chelsea - Liverpool naj bi gledalo manj ljudi kot pa neko prvenstvo v streljanju na nacionalki.
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Gledanost raznih lig prvakov pa naj bi bila na TV3 zelo slaba. Polfinale lige prvakov Chelsea - Liverpool naj bi gledalo manj ljudi kot pa neko prvenstvo v streljanju na nacionalki.

Itak, brez dr.Stareta ni športnega prensa
grims-1.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Polfinale lige prvakov Chelsea - Liverpool naj bi gledalo manj ljudi kot pa neko prvenstvo v streljanju na nacionalki.

To pa zelooooo težko verjamem ...
 

Viky

1600. registrirani uporabnik
27. okt 2007
747
0
16
42
Verjetno ne pripomore tudi dejstvo, da je signal TV3 še vedno dokaj slabo rezširjen po Sloveniji. Jst pač rajši pogledam prenos na HTV, kot pa na TV3.