Športna kamera

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Predator mount
smile-1.gif


 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Evo nedelja na Rodici. Malo je še premalo snega in je kar škrtalo, drugače pa
zmaga.gif

Hero3+ Black & SIlver

 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Sony aktivna kamera HDR-AS100 ...ima kdo?

Zdi se mi, da ima lepšo sliko. To je sicer subjektivna reč.

Zanima me bolj kako je s post produkcijo...počasnimi posnetki...tako s prve roke.
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Jaz jo imam. Ima po mojem boljšo sliko in predvsem boljšo stabilizacijo.
Nisem pa se še ukvarjal z neko post produkcijo,niti nisem še snemal v Full HD 50 mbps varianti. Vzel sem jo tudi predvsem zato,ker lahko v video prilepiš GPS koordinate,da ti potem kaže hitrost v vsakem trenutku posnetka.
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Za slowmotion je novi gopro4 prava zverina, saj ima 240 framerate pri 720p, torej 2x več kot Sony, ampak pa tudi dvojno ceno
tongue-1.gif
 

newracer

Zelenc'
8. apr 2012
5
0
1
Kako je pa z karticami za kamero hdr as100 ?
Micro Sd XC ali HC , nekje sem prebral da če ni kartica XC (pro mode) ne deluje .
Preden kupim kartico da ne zarpavljam 2x dnarja .

Lp
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik KAALman pravi:
malo bral tole temo, sedaj pa vprašanje, tole bi bil torej kar soliden nakup ?

Bi mel pa na motorju...

https://www.mimovrste.com/sportne-kamere-in-oprema/garmin-garmin-kamera-virb-elite-crna?v=710830

me pa zanima, če kdo ve, ali je lahko med delovanjem trajno priklopljena na polnilec (12v na motorju)...

Jaz imam tole Virb, sicer basic model.

Med delovanjem je lahko priklopljena na polnilec (12v - usb na kameri, ker ga ima zadaj)...
Sicer pa baterija drži dobre 3 ure polnega snemanja...

http://www.pdamax.de/Outdoor/Actioncams/Garmin/Virb-Elite/010-01088-11,ga-296:5f4.html
tu je za 214 EUR

zelo sodlina cena, glede na to, da ima "vse" senzorje in odlično podporo ter seveda brezplačen program za urejanje, ki je res simpl...
 

newracer

Zelenc'
8. apr 2012
5
0
1
Pozdravljeni !

Ravno prišel iz trgovine z Sandik ultraSDHC 32gb kamera deluje snema normalno ampak kamera v Pro mode ne gre , Pro mode podpira samo kartice micro SDXC minimalne velikosti 64gb formatirana na Exfat !!
Ravno tko za info , vendar mi je trgovec zagotovil da v primiru da nebo kartica več kot odlična za ta tip kamere , vrnem z vračilom denarja .
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mene si spraševal, domneval da za garmin virb, na katerem deluje ultra gladko ko suza.

Tako da ne vem za kakšno kamero gre pri tebi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Cena je zelo solidna, vizualno pa me spominja...
smile-1.gif
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
305
6
18
Škofja Loka
Odločil sem se, da bom začel snemati svoje kolesarske podvige. Katero kamero naj si nabavim? Kolebam med temi tremi:
  • DJI Osmo Action
  • GOPRO 7 Silver
  • SJCAM SJ8 PRO
Vse tri stanejo okoli 230€.