"Sporočanje se je ustavil"

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Zdravo,

imam problem na svojem galaxy noteu.
Kakšen teden nazaj se mi je začela pojavljati težava pri pošiljanju mmsov: ko sem hotel poslati mms (sliko iz telefona) se mi je na ekranu izpisalo "Sporočanje se je ustavil" in mms ni bil poslan.
Kasneje se mi je ta težava pojavila tudi pri SMSih: ko napišem nov sms in izberem prejemnika ter pritisnem na pošlji, se mi pojavi zgoraj opisana napaka.

Smse lahko edino normalno pošiljam tistim, katerim odgovarjam na prejeta sporočila.

V čem bi bil problem?

Nameščene imam najnovejše posodobitve, različica sistema Android je 4.1.2 (Samsung GT-N7000).
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Kateri sms program uporabkjaš? Testiraj s kakšnim drugim, pa da vidiš, kaj bo. Če ostane isto, predlagam factory reset... moje mnenje:)
 

dadooo

Pripravnik
25. apr 2010
74
1
8
Lahko probaš tudi pobrisat cache in data v app info od messages (v meniju pridrži aplikacijo in jo potegni do zgoraj kjer piše info o aplkicaiji oz. app info, nisem prepričan kako je v slo:)), pred tem pa aplikacijo zaustavi in po brisanju rebootaj telefon.
 
Nazadnje urejeno:

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Uporabljam standarden program za smse.

Če pobrišem data v app info od messages mi to pobriše vse prejete smse? Načeloma ni problema, samo ne bi rad da potem ne bi mogel poslati smsa nikomur
smile-1.gif


Začasni medpomnilnik pa ne morem izprazniti, kaže da je 0,00B.