Sploh ni zarot

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ok ocitno dojemam tale svet drugace. Dve uri nazaj sem sel po sihtu v hervis po superge. Brez telefona v zepu, ostal v avtu pol km dalec, pacam z gotovino, 5min sem se zadrzal. Pridem domov, grem na zrak, nazaj pod tus, odprem alter in vsaka stran benerji za hervis superge in sportno opremo...
Nisem ne gledal po spletu superg, niti govoril s kom po telefonu, niti v svoji druzbi omenjal superg?! Ker naj bi telefon prisluskoval in ne vem kaj vse. Niti placal s kartico!


Wtf?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ok ocitno dojemam tale svet drugace. Dve uri nazaj sem sel po sihtu v hervis po superge. Brez telefona v zepu, ostal v avtu pol km dalec, pacam z gotovino, 5min sem se zadrzal. Pridem domov, grem na zrak, nazaj pod tus, odprem alter in vsaka stran benerji za hervis superge in sportno opremo...
Nisem ne gledal po spletu superg, niti govoril s kom po telefonu, niti v svoji druzbi omenjal superg?! Ker naj bi telefon prisluskoval in ne vem kaj vse. Niti placal s kartico!


Wtf?
Si zihr ka nisi mel telefona v žepu :D
Drugače pa verjetno je bil Hervis največja trgovina v bližini, ki dobro plačuje za reklamo.... Ni težko
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Čip v čevlju . Skur hudiča, zakaj misliš da so talibani premagal usa - natikači.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.771
4.282
113
1631127308089.png


:eek::eek::eek::eek:
 
  • Haha
Reactions: sixpower in Matey

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
sem imel podobno sceno.. placal s kartico neko francosko kozmetiko za drago v stacuni, zvecer na instagramu pa reklame za tocno ta brand.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
Ok ocitno dojemam tale svet drugace. Dve uri nazaj sem sel po sihtu v hervis po superge. Brez telefona v zepu, ostal v avtu pol km dalec, pacam z gotovino, 5min sem se zadrzal. Pridem domov, grem na zrak, nazaj pod tus, odprem alter in vsaka stran benerji za hervis superge in sportno opremo...
Nisem ne gledal po spletu superg, niti govoril s kom po telefonu, niti v svoji druzbi omenjal superg?! Ker naj bi telefon prisluskoval in ne vem kaj vse. Niti placal s kartico!


Wtf?
Nisi edini....
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Očitno si bil testiran in se je grafen v tvojem nosi sestavil v močno anteno, sej vse piše pr Trohi!
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
problem pri vsem tem je, da ne moreš skrit, če iščeš darilo za partnerja ali imaš kak fetiš... cela družina (isti wifi) dobiva iste reklame ;)

tole s hervisom, če res nisi imel nič, je morda naključje. Jaz tudi ne iščem po njihovi strani, pa dobivam njihove reklame.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ok ocitno dojemam tale svet drugace. Dve uri nazaj sem sel po sihtu v hervis po superge. Brez telefona v zepu, ostal v avtu pol km dalec, pacam z gotovino, 5min sem se zadrzal. Pridem domov, grem na zrak, nazaj pod tus, odprem alter in vsaka stran benerji za hervis superge in sportno opremo...
Nisem ne gledal po spletu superg, niti govoril s kom po telefonu, niti v svoji druzbi omenjal superg?! Ker naj bi telefon prisluskoval in ne vem kaj vse. Niti placal s kartico!


Wtf?
Menda 3.doza prekine povezavo s 5G ...
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Drgač je pa res nekaj na tem. Nekaj se dogaja, nam ziher prisluškujejo.
Zadnč v torek sem si čisto potihem rekel, "naj bo naslednji dan sreda". In voila. Res je bla.
Pa zadnjič sem v krop potisnil en prst. Sem si prej mislil "tole bo pa zapeklo" ... in je res.
Edino z loto listkom mi še ni uspelo pogruntat, kako zadeva deluje?

Jest vam povem, cel lajf so nam splanirali v naprej. Jeba ...