Spletno začasno zavarovanje avtomobila..

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Pozdravljeni..

Sine bo kupil avto. Avto ima veljaven tehnični do 06.2020. Obstaja kakšna zavarovalnica da nudi zavarovanje preko spleta do določenega datuma.

Gre za to ,da bi sedaj za te tri ,štiri mesece plačal polno zavarovanje , potem ob redni registraciji (06.2020) bi pa koristil določene bonitete ki mu jih lahko nudimo. (Zavarovalnica troglav ,mu lahko dam iz moje police ,starša, mislim da 15% popusta , in pa družinskega bonusa imamo 18% )

Vendar bi te popuste koristil potem pri celoletnem zavarovanju.
Škoda bi bilo te popuste porabiti že sedaj za te tri mesece ?
Je to izvedljivo ali obstaja kakšna druga rešitev ??

Hvala.lp
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Pozdravljeni..

Sine bo kupil avto. Avto ima veljaven tehnični do 06.2020. Obstaja kakšna zavarovalnica da nudi zavarovanje preko spleta do določenega datuma.

Gre za to ,da bi sedaj za te tri ,štiri mesece plačal polno zavarovanje , potem ob redni registraciji (06.2020) bi pa koristil določene bonitete ki mu jih lahko nudimo. (Zavarovalnica troglav ,mu lahko dam iz moje police ,starša, mislim da 15% popusta , in pa družinskega bonusa imamo 18% )

Vendar bi te popuste koristil potem pri celoletnem zavarovanju.
Škoda bi bilo te popuste porabiti že sedaj za te tri mesece ?
Je to izvedljivo ali obstaja kakšna druga rešitev ??

Hvala.lp

na wizz ne rabis cele druzine skup zbobnat, je ze original dober popust.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
sicer pa, kaj je narobe s celoletnim zavarovanjem in potem predcasno prekinitvijo? sej dnar dobis nazaj, oz. placujes po obrokih in pol se pac ustavi placevanje?
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Sem vesel odgovorov..Samo se mi zdi ,da nekateri ne berete ali pa ne razumete vprašanja...Popuste bi koristil potem od junija naprej ob registraciji za celo leto... Do junija bi pa plačal polno zavarovanje ,in si prihranil dodatne popuste za celoletno redno zavarovanje.

Je to sploh možno ,je možno preko spleta ,kakšna druga opcija ??

Hvala.lp
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Mislim kje ti je problem? Plačaš zavarovanje do poteka tehničnega. Tako dela 90% vseh ljudi ki kupi avto... ČE prek spleta ne moreš pa stopi na prvo zavarovalnico ki jo najdeš in plačaj za tiste tri mesece...

junija pa pri svojem agentu pokoristi popuste in bonuse, ker boš njemu "zrihtal" novo zavarovanje...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
In kaj so to za eni popusti, kjer je možno le 1x vnovčenje? Ob obnovi police v primeru, da ni škode, pa ti ne pripadajo več? :bonk:
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Kupujes popuste namesto cene. Standard.
Ne fantazirati... Imamo že štiri avte pri triglavu... Že zaradi same preglednosti nebi sedaj enega avta zavaroval drugje.

A je res tako težko razumeti. Tisti dvojni popust za družinski bonus se lahko koristi samo pri novem zavarovanju. In to me skrbi ,da če sedaj sklenem zavarovanje do junija bo to dejansko novo zavarovanje ,od junija naprej pa gre praktično že za obnovo zavarovanja ??

lp
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Še najboljš pa bo da avto pišeš na sebe, ne na poba. To bom jest letos naredu. Imam še ene kupone doma za 55 posto, ampak jih na mladiča z mladim izpitom ne moreš prenest. Glede na to da bom jest njegov avto plačeval, bo avto na mene z vsemi bonusi
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Moj ni več mlad voznik..sem imel do sedaj jaz avto nase ,sedaj si je pa/bo kupil svoj avto..