Spletno podaljšanje registracija euprava

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Je morda kdo danes podaljšal veljavnost registracije preko euprave ?? Meni danes ne gre in ne gre...

Enkrat se usatvi pri številki prometnega dovoljenja ,drugič pri številki zavarovalne police...V glavnem ne gre. ??

lp
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Na desni strani imaš kontakne podatke EKC državne uprave. Meni so odgovorili naslednji dan.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Jebalo me je plačilo prek ebanke, in so dali navodila, kako to rešiti.

Skratka, so kompetentni in odgovorijo hitro, brez skrbi jih ponucaj.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Jaz sem dosedaj že velikokrat podaljšal preko tega sistema ,danes pa pogreb..hehe..Bom poizkusil še jutri ,nasprotno jih bom pa kontaktiral. Verjamem ,da že vedo za težavo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
Je morda kdo danes podaljšal veljavnost registracije preko euprave ?? Meni danes ne gre in ne gre...

Enkrat se usatvi pri številki prometnega dovoljenja ,drugič pri številki zavarovalne police...V glavnem ne gre. ??

lp

Takoj ko se je odprlo tole spet, sem podaljšala. Pri vpisu prometne sem se dajala kar en čas. Samo "en način" je šel skozi. Sicer se točnega postopka ne spomnim, vem pa da sem se mogla najprej vpisati s certifikatov v eupravo in potem "z mojega računa" iti v podaljšanje registracije in potem je tudi sam vpisal številko prometnega. Ne pa na primer, da bi najprej šel v registracije in potem vse izpolnil in na koncu potrdil s svojim certifikatom. Ena varianta je bila tudi pri strani ko imaš pomembne datume. Sem šla tudi od tam, samo se ne spomnim, ali je bil ta način uspešen ali kateri drugi. V glavnem išči nove poti, ne zmeraj z isto probavat.

S številko zavarovanja sem imela manj problemov. Vpisovali 2x, tako da sem domnevala da sem se v prvo zatipkala...lanko pa da je tudi bug, konec koncev...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nisem zdaj delal, ampak ko delam, grem s certifikatom direkt not v mojo evidenco vozil, izberem pravega in izberem podaljšanje, pa je večina že predizpolnjena.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Po 22 uri je šlo normalno vse iz prve skozi... Kot kaže ,čez dan sistem enostavno ne prenese pritiska..hehe..