Spet policaj

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Gustl

Pripravnik
5. sep 2007
252
0
16
Ravnokar sem se peljal po Kašeljski cesti v Ljubljani in pred mano nek predpotopen kamion. No, nasproti pripelje policaj, oba s kamionom ustavita in začneta debatirat. Seveda sta pri zaprla promet v obe smeri. Policajev izraz na obrazu je nedvoumno izražal, da je šlo za prijateljski pogovor, ne pa za kontrolo prometa
uf-1.gif
Verjetno je odveč poudarjati, da se je za obema voziloma nabrala kolona, ki je potrpežljivo počakala, da sta se načvekala in odpeljala.

OK, mogoče sem res picajzl, ampak zanima me, kaj bi naredil naredil policaj ki bi stal za mano v koloni, ko bi jaz čvekal s kakšnim kolegom, ki je pripeljal po nasprotnem pasu
confused-1.gif

71333-palicaj.jpg
 

Priponke

  • 71333-palicaj.jpg
    71333-palicaj.jpg
    140,1 KB · Ogledi: 216

lost1

mnz
19. jul 2007
8.419
126
63
On je policaj, briga ga.

Poglej kaj so v MB naredil,zgubil so avtomatsko pistolo. In kaj je se huje? Da sploh ne vedo kdaj so jo zgubili!
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
On je policaj, briga ga.

Poglej kaj so v MB naredil,zgubil so avtomatsko pistolo. In kaj je se huje? Da sploh ne vedo kdaj so jo zgubili!

Pištola še ni problem, ipak si jo lahko kupi vsak ki ma 200-300€, večji problem je ta;

Pred kratkim sta policista zgubla M5, popolnoma avtomacko puško, malo brzostrelko po domače.
1. Cena znaša 12k€
2. Kaj če pade v napačne roke

Prebral v večeru 2-3 dni nazaj.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.659
258
113
kaj bo... šel bo pred parlament in nas rešil muk...

kaj prodal jo bo! jest bi jo tud!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.