Spb Weather-noče dodati novih krajev

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
Že nekaj časa uporabljam ta program in mi deluje bp, sedaj sem se pa odločil dodati še nekaj slovenskih mest, npr. NM KP...poleg že znanih LJ in MB. Pri tem se je pa pojavil problem, na dlančniku grem v program in dam v zavihku cities add.., nato kliknem custom in lepo izpolnem podatke npr.
Name: Novo mesto
Forecast: Gismeteo (0.4K) druzga nimam na izbiro
City code: 8000
Zadeva pa ne deluje, napiše error pri dowloadingu iz strani.
Ali moram še kaj nastaviti? vem da vas veliko uporablja ta program zato prosim za pomoč.
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Nimaš prave kode za svoje mesto.

Weather forecast. This template adds a special icon with temperature, wind speed, etc., for today or tomorrow. Default values are for Moscow, Russia. You can change the city code. To find the code for the city of your choice, visit www.gismeteo.ru. Find your city and look at the URL of the page. The numbers in the URL will be your code. You can find some of the major cities of the world here

Problem pa je, da ni Novega Mesta v bazi. Probaj kodo: 14121
 

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
hvala za hiter odgovor, ja bom poiskal, malo me edino dajejo te švasane črke, če ima morda kdo za kšno slo mesto se priporočam
wink-1.gif

drugače pa bom probal razbrati kaj uporabnega
smile-1.gif
 

KYPCK

Pripravnik
30. okt 2007
110
0
16
Ljubljana ter center dolenjske
Oprosti, sem pozabil omenit, ne ni bila, lahko sem vpisal samo še Bovec in Kranjsko Goro pa še to sem moral napisati tako kot tam (Bovets in The Kranjska Gore)
wink-1.gif
, drugače mi ni hotelo prikazati.