Spalding basket žogo za zunaj - "ulaufano"

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Če ima kdo viška kaj takega:

$T2eC16JHJIQE9qUHrVh-BRdBOOkpV!~~60_12.JPG


da je usnjena zoga ze ponucana..rade volje odkupim
smile-1.gif


Sem imel eno tako nekaj let nazaj in je bila vrhunska za zunaj špilat
cheer.gif


(glede na to, kok časa imam za igranje, ne bom nove znucal na primerno zahtevnost par let
hysterical-1.gif
)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Za 35€ imaš v intersportu od Wilsona kao usnje novo, ki je edina žoga, ki se BP drži v roki, ubistvu skor v katerikoli roki. Imam že drugo in samo še s to špilamo. (enaka s podpisom Miliča ali Petroviæa je bila 40€).
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Ma jaz bi najraje znucano... čist drug grip
grin1.gif


Ker če kupim novo, bo lih nekje 2017 znucana
grin1.gif


V najslabšem primeru grem po to v intersport.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ma čaki, kaj niso tele znucane usnjene ful drseče, oz men je zmeraj full drselo s takimi znucanimi usnjenimi?
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
526
35
28
Sairach
Odvisno od žoge. Nekatere ratajo gladke in bolj trde in te res ful drsijo. Pri nekaterih pa se površina "zmucka" in majo dober oprijem.

Drugače so bile men ok tudi od Nike, pa še poceni so v primerjavi s Spalding.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, jst sm jo pred kratkim kupil za 15€ v Sport 2000 (Sedaj Sports Direct). Je pa taka, se skoraj zalima na dlan, občutek je nekako, kot bi bilo malo silikona v gumi, v glavnem ne drsi čisto nič. So imeli zraven eno za 7€ in je kot noč in dan.

Evo, tale je http://sl.sportsdirect.com/nike-dominate-basketball-800035
 
Nazadnje urejeno:

mistique

Guru
16. jun 2009
13.122
930
113
Emona / Carnium
Važn, da lahko (še zmer) zabijemo
grims-1.gif


Nekoč so mi sedle gumijaste (ja, tiste trde, prstolomilke) žoge. Kasneje, ko sem razvil šut
evil.gif
)

Nekaj takega:
1000947_WTB0630ID_A_400.jpg
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38

hysterical-1.gif


Samo ta SD pa je ena super trgovina
hysterical-1.gif


Kaj te opise izdelkov so prevajali z googlom iz kamboščine
evil.gif


Nike Dominate Košarka Nike prevladujejo košarka je kot nalašč za zunanji uporabi, z težka in trpežna, teksturno gume kritje za odlično ravnanje in prijem. Upoštevajte: bo podal vse žoge deflacionirani. > Nike košarka > Primeren za uporabo na prostem > Oblazinjen gume grip

in še en naključen klik na drug izdelek
bonk.gif


Slazenger Full Jopica na zadrgo Moški V Mens Slazenger polno Zip vrhu koristi od polnega sprednji zip z mehko kožuh nepropustno organ za neporavnane udobje in toplino, izdelava to odlična izbira za zimskih mesecih. Ta mens runo vključuje tudi dve preostali žepi do pasu z Slazenger logo vezene levo v prsih, dokončanje videz. > Mens runo > Dolge rokave > Popolno spredaj zip > Runo obložene notranji > Preostanek žepov za pas > Gomoljna prirezovanja > Slazenger logo > > 100 % Poliester > Pralni stroj

PS: Zato pa sem bil v tej trgovini vsega 2x - prvič, ko se je odprla (firbec) in drugič, ko sem se šel malo nasmejat izdelkom, kateri izgledajo še slabše kvalitete kot pa v 4 Roses outletu v Začretju
uf-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Za 35€ imaš v intersportu od Wilsona kao usnje novo, ki je edina žoga, ki se BP drži v roki, ubistvu skor v katerikoli roki. Imam že drugo in samo še s to špilamo. (enaka s podpisom Miliča ali Petroviæa je bila 40€).

Jaz sem mel to s podpisom od Petroviča, pa smo jo v lanskem poletju (igra zunaj na tartanu) znucali v 3-4 mesecih. Super žoga, ko je nova, še posebno dober filing je, ko začne delovat "moisture absorbing" fičer, vendar se žoga generalno zelo hitro obrabi..
crazy1.gif
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
bom pogledu, mislm da se mi iz sodniskih cajtov se neke valjajo ene tri spalding zoge...