Soundbar in alternative za TV

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.834
32
63
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
so že lani...vsaj Sony.
Ja vem, da je imel Sony to že lani. Šlo je za nek skupen razvoj med LGejem in Sonyjem. Samo LG se lani zaradi nepreizkušenosti ni odločil za to novost. Bodo pa imeli to vgrajeno v izboljšani verziji nekateri letošnji modeli.
To, kar trdi "tomi", da je imel to tudi Philips pa še nisem nikjer zasledil.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
soundbar pri tvju? že takrat ko je bil ambilight še halogen, vibra ekrana pa res ne
smile-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Pocasi bo treba nabaviti en soundbar.. TV je Samsung (ce to kaj igra vlogo), fajn bi bilo da bi imel tudi woofer, ne kej velikega... tam do ene 350-400€ iščem,..
Kina ne bi imel....
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Poglej JBL bar 2.1 ali 3.1 odvisno od cene, ampak oba imata kar velik sub
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
Pocasi bo treba nabaviti en soundbar.. TV je Samsung (ce to kaj igra vlogo), fajn bi bilo da bi imel tudi woofer, ne kej velikega... tam do ene 350-400€ iščem,..
Kina ne bi imel....
pojdi v najbližji bigbang ali kaj podobnega in malo poslušaj soundbare, ki jih imajo na voljo.
kako boš povezal TV in zvočnik? najbolj elegantno je preko HDMI, tako da lahko glasnost upravljaš kar z daljincem od TV. če boš kupil soundbar Samsung in imaš novejši tv, pa imajo oni neko možnost brezžične povezave TV in zvočnikov.
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
357
26
28
Imam soundbar in tv iste znamke-Samsung. Vendar se mi soundbar ne vklopi samodejno, ko vklopim TV. Dočim, ko pa izklopim TV se soundbar izklopi. Probal milijon zadev brez uspeha. ve kdo kako zadevo rešiti. Aja povezava med njim in tv je brezžična.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
jaz pa imam povezano preko HDMI in mi ravno tako prižge samsungov soundbar ob vklopu TV.
povejta mi, kako imata nastavljena mesta za vhod na vajinih soundbarih? na mojem me moti, da sta optični in HDMI ARC na istem mestu. tako mi ob vklopu soundbara samodejno preklaplja med optiko in HDMI ARC, dokler se ne ustavi na tistem vhodu, kjer je signal (običajno). včasih pa tudi ne in potem ni bilo zvoka iz TV. to sem sicer rešil tako, da imam zdaj optično in HDMI povezavo, ampak vseeno se mi zdi celotna zasnova neumna.
 

mmmedo

Pripravnik
2. feb 2009
35
3
8
Soundbar-a nisem nič posebno nastavljal.TV in soundbar sem povezal z optiko in to je bilo to.
 

fritz

Fizikalc
26. jul 2007
357
26
28
Imam vklopljeno, da bi se mi moral vklopiti in izklopiti z daljincem za TV. Vendar dela samo izklop. Vklopiti pa moram z daljincem soundbara. Je pa zanimivo da po par sekundah ko je TV in soundbar že izklopljen, se le ta prižge nazaj.
 

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Danes poslušal JBL-a...fantastična zadeva, 300 eur. Moram še nekje slišat samsunga, da vidim, če je vredno razlike v ceni.