Šoping - Italija

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Jutri imamo plan malo v šoping v Italijo. In sicer moška moda - hlače, srajce, kakšen suknjič... Najraje kakšen outlet ali pa da je več trgovin na kupu, da ne skačemo od x do y butika.

Že nekaj časa nazaj je ena kolegica omenila, da se njen oblači v neki trgovini oz nek outlet v Monfalcone. Se pa ne spomni imena, google pa je meni pri italijanskih straneh neuporaben :( Ima kdo kakšen predlg kam iti pogledat?
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bil že večkrat tam, pa niti ni tako zelo ugodno. Pod "ugodno" je pri meni cena šele nekje na koncu. Ker tisti Monfalcone sploh ni nevemkako poceni glede na dejstvo, da je outlet.

Sicer greš pa skozi Gorico in te cesta sama pelje tja.

Mene pri italjanski robi motijo predvsem njihove barve - še tista zanka za obešanje rekelca je v italjanskih barvah :norec: . Cel svet vidi, kje se oblačiš.:zavijazocmi:
 

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
Gremo iz smeri Lj, ne vem, če se nam splača iti čez Gorico :/

Tole reklamo po radiju sem pa slišala, pa tako hitro in grdo zmomljajo, da si je nisem uspela zapomniti. Je pa tole skoraj predaleč za iti, samo, da se malo prefirbca.

Iščem nekaj v radiju 2-2,5 ure vožnj iz LJ.

Cena je res relativna stvar. Zame srajca ni ugodna , če stane 50 € in po 2 pranjih šive že vleče v vse strani.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Jutri imamo plan malo v šoping v Italijo. In sicer moška moda - hlače, srajce, kakšen suknjič... Najraje kakšen outlet ali pa da je več trgovin na kupu, da ne skačemo od x do y butika.

Že nekaj časa nazaj je ena kolegica omenila, da se njen oblači v neki trgovini oz nek outlet v Monfalcone. Se pa ne spomni imena, google pa je meni pri italijanskih straneh neuporaben :( Ima kdo kakšen predlg kam iti pogledat?
Sorelle Ramonda izvoz Reddipuglia (Monfalcone)
Podobno emporiumu
 

EkoKaprica

Pripravnik
4. mar 2014
388
22
18
www.ogrevanje-hlajenje.net
No, smo šli na koncu v Palmanovo. Simpatičen koncept, precej umirjeno vzdušje, prijazni prodajalci, vsi znali angleško. Cene sicer niso "diskontne," se pa vseeno da dobiti kakšen dober deal, npr 4 srajce za 120 €. Predvsem je prednost v iziri, saj je kar nekaj trgovin z moško modo.

nazaj grede smo šli še v Tiare in vseeno, če ne bi šli. Podobno kot naš Citypark, samo še veeeeeeeeeečj. Tko, čist preveč glomazna zadeva in tri četrt časa se sprehajaš po samem centru, da sploh najdeš tisto trgovino. Ok, se da dobiti kakšna budget zadeva, npr moški suknjič za 80 €, samo je čista sintetika.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Palmanova je kar je....prvi soliden outlet je San Dona di Piave, tam je izbira dosti boljša kot v Palmanovi.
Pa tudi cene v istih trgovinah so nižje.... Timberland na primer ima za outlet cene tiste ki so v Palmanovi že znižane.....
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Gremo iz smeri Lj, ne vem, če se nam splača iti čez Gorico :/

Tole reklamo po radiju sem pa slišala, pa tako hitro in grdo zmomljajo, da si je nisem uspela zapomniti. Je pa tole skoraj predaleč za iti, samo, da se malo prefirbca.

Iščem nekaj v radiju 2-2,5 ure vožnj iz LJ.

Cena je res relativna stvar. Zame srajca ni ugodna , če stane 50 € in po 2 pranjih šive že vleče v vse strani.

saj noventa di piave pri benetkah je dobri dve uri iz lj? pa je precej boljsi "outlet", kot palmanova. sicer so brandi kar hudi, najdes sicer kose tudi po par 1000 eur, ampak ce ti italijanska moda odgovarja, potem se splaca zapeljat.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Je v Tiareju kakšna kul trgovina za moške? Predvsem kavbojke me zanimajo, pa ne G Star itd., ker ne dam 100€.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Slim fit, nikakor pa ne skinny in tistih do gležnjev. :) Bom počekrial ta Imperial in Clayton.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
So popusti, ampak "normalnih" nisem nasel. Vse je do gleznja in skinny fit. Imperial je mel pa zelo majhno izbiro. Nisem sel pa vsega pogledat, tako, da naj napise kdo kje je nasel kavbojke cez gleznje. :)