Šok. Bežigrajski pedofili.

cappy

Guru
8. apr 2010
3.793
1.232
113
škodoželjnež je pa res. demz kot kaže so tudi drugi to začeli opažat.

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Kaj zdaj? So jih policaji že kaj prefjukal ali še čakajo, da jim bodo iz magacina pendreke in lisice pripeljal?
Prefukali so jih baje, a napačne gospod, v bistvu so nas prefukali, je bolj pravilno, nas , ki opozarjamo na pedofile gospod, a zato so prišli kifeljci , ker nočejo, da se razrije Slovenska pedofilska elita gospod.

S spoštovanjem

Meneđer Riki

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Kaj zdaj? Zadeva je na nož. Torej jutri. Jutri je 9.05.2020

Bomo šli gledat? Prosil bi bolj natančne podatke, gospot. Kje je moja klopca, ali si jo moram sam prinesti? Pa ura dogajanja, seveda.
Gospod, sumljivi ste, zato se raje ne bi dobival z vami, tu nekaj ne štima, ko bi radi klopce, ker ravno na klopcah se dogajajo baje najbolj perverzne zadeve gospod

Meneđer Riki.

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
zastonj ideja. naj pošilja svoj drek v muzeje ker bodo to čez toliko in toliko let relikvije. mislim... pošiljaj. saj vsi vemo da je menedžer namišljen račun
Vaš čut za vredne stvari v bodočnosti in rarirete me fascinira gospod, zato ste vi tisti, s katerim bi vam ponudil posel. Imam zamrznjen drek od nekaj znanih Slovencev, med drugim od Lovšina, Mežka in Breclja gospod. Dobim še porcijo od Klinčija. Ko jih ne bo več, boste drek zagotovo brez problema prodali na bolhi, če ne v skrajnem primeru na bolšjaku, tam cenijo vredne zadeve, tudi Diegota sem želel prepričati v to sceno, a žal je tip preveč zategnjen in konzervativen za take štose.

V upanju ,da se dogovorimo za posel

Meneđer Riki

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Model, za tvoje dobro ... Naroči se na pregled k psihiatru, ta ti bo dal kakšne tablete, ki te bodo mogoče spravile na realna tla. Ti resnično potrebuješ pomoč. Naredi to, preden res koga zaštihaš po nepotrebnem. Brez zamere, prijatelj!
Jaz ne vem, s kom se vi sploh pogovarjate, zaštihal ? Jaz ? Prosim vas .. Aja, vi ste me spet zamešali z Diegom?? Drugače pa , kot pravim, sem miroljuben človek gospod, je že res, da sem kdaj komu odprl glavo v kakem lokalu, če je preveč sral, a bil pameten, a ne pustim si pač srati nikomur, Diego je tudi en tak podoben primerek, sicer tole z nožem je provokacija, a kakor sem ga spoznal je tip kar utrgan, ne pusti se jebati nikomur , tip se sicer predstavlja kot provokator, a v bistvu je prav Diego bully, zna uterati strah v kosti, ni eden od tistih, ki bi se umikal. Takšenga ga jaz poznam in z zanesljivostjo trdim, da se ga folk malo boji. Ker se čuti, da je pripravljen iti do konca.

S spoštovanjem MR

Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
[QUOTE="p. Glede škandala samega pa ne vem, zadeva je prišla celo v online cajtng demokracija, neka upokojena kristjanka se je pritožila nad plakati Bežigrajskih .p , , ki so bili polepljeni po Ljubljani. Več na povezavi. http://www.demokracija.si/prejeli-smo/foto-nasa-bralka-protestira-skandal-ki-presega-vse-meje.html

Z velikim spoštovanejm in zgražanjem ? Kam pravzaprav sploh gre ,, alter " kultura ?!
V janšino Demokracijo ??! Razen, če so te pedofili resnični.

Meneđer Riki
Alo meneđeru...

Mam par pitanja...

1) kaj vama znaći demokracija?
2) kako si predstavljate demokracijo na fužinama?
3) a se res Dino Hajderović (Dinotti) voz z đilero z debeLimi bejbami po fužinama?
4) Cjooo bruke ba....!
[/QUOTE]

1 Demokracija mi pomeni dosti gospod. Prvo so se mi prikupili, ko so omenjali škandal od Tića,a predvsem pa ,. ker furajo propagando proti komunajzerjem gospod. Zato jih spoštujem, a še posebi zdej, ko so se odrekli Janše.
2 Demokracije na Fužinama pomoje ni, ker je baje tam prepovedano sploh prodajat ta cajtng, ker naj bi bil protibalkanski gospod. Urejena je posebna odločba, kjer piše, tam kje je več kot 33 posto balkancev se demokracija ne sme prodajati. Zato revije ni možno že leta več kupiti polg Fužin, tudi u Jaršama, Zalogu, Poljama, Dravljama, Rakovi, Mostama a zdej bo baje ta zakon sprejel še Štepanc, kjer je balkancev , že skoraj tretjina, na zakone se pa le spoznam
3 Dino se ne vozi po Fužinama, jaz ga vido nisem, se pa baje dosti strelja s tamalimi nasjtniki , mislim virtualno, sej veste, igrice i to..Zadnje čase, ga dosti vidijo v Črnuški šumici.
4 Odgovoril sem na vsa vaša vprašanja

Z velikim spoštovanjem in veseljem

Da sem vam odgovoril na vaša vprašanja

Meneđer Riki

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
:D

Ok. Seveda nimam pojma o ljubljanski sceni, ampak iz vsega tegale nekako sklepam, da manager Riki NI Diegotov manager. Da je Diego nek bohem iz Bežigrada, tale manager Riki pa nek managerski trenirkar iz Fužin?
In sedaj se ti dve skupini malce rajcata. Mi iz periferije bi pa prišli gledat spektakel, pa je zadeva šla po vodi, ker se je očitno manager Riki usral, torej je Diego bolj resen?

Čigav manager je tale Riki? Od Dinottija? A je onih 3/4 ha babe managerjeva tajnica ali kakšno sorodstvo?

Uh, sama resna vprašanja se mi porajajo takole navsezgodaj. Danes bo naporen dan :confused: .
V bistvu je Diego bohem iz Fužin, v bežigradu je imel samo plac za špilat kolikor vem

S spoštovanjem

Meneđer Riki

Demz

Guru
15. avg 2010
11.389
1.963
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse: ... kurba, ... :valjamse: ...tole pa ni bil samo absint ! :D Prijelo kar za dva tedna? ( :valjamse: ljubi Bog ! )

V vsakem primeru si nas prikrajšal za dober spektakel. :mad: Napovedal si ga, hoteli smo prit navijat, ti pa kot pićka. Si se ga zadel z neko žvarovno, sedaj pa nazaj hodiš grehe popravljat?

Izvoli.

Runo

Majstr
11. avg 2013
1.403
218
63
Jaz ne vem, s kom se vi sploh pogovarjate, zaštihal ? Jaz ? Prosim vas .. Aja, vi ste me spet zamešali z Diegom?? Drugače pa , kot pravim, sem miroljuben človek gospod, je že res, da sem kdaj komu odprl glavo v kakem lokalu, če je preveč sral, a bil pameten, a ne pustim si pač srati nikomur, Diego je tudi en tak podoben primerek, sicer tole z nožem je provokacija, a kakor sem ga spoznal je tip kar utrgan, ne pusti se jebati nikomur , tip se sicer predstavlja kot provokator, a v bistvu je prav Diego bully, zna uterati strah v kosti, ni eden od tistih, ki bi se umikal. Takšenga ga jaz poznam in z zanesljivostjo trdim, da se ga folk malo boji. Ker se čuti, da je pripravljen iti do konca.

S spoštovanjem MR
Spoštovani!

Veseli me, da ste se uspešno reanimirali.

Dobro vem, s kom se pogovarjam. S človekom, ki je miroljuben, vsake toliko pa komu odpre glavo v kakšnem lokalu. Skriva se za okroglimi očalci in dolgimi kodrastimi lasmi, ki jih ima spete v čop. Zato se globoko klanjam in opravičujem morebitni ljubljanski underground intelektualni sceni, če sem jo slučajno prizadel. Prosim, nikar me ne zasledujte, enako velja za mojo družino.

Če se v naslednjih dneh pred Vaša cenjena vrata slučajno pripelje kakšno policijsko vozilo, vedite, da gre zgolj za predrzno naključje.

Z odličnim spoštovanjem!

Runo

• Haha
Reactions: cappy

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Spoštovani!

Veseli me, da ste se uspešno reanimirali.

Dobro vem, s kom se pogovarjam. S človekom, ki je miroljuben, vsake toliko pa komu odpre glavo v kakšnem lokalu. Skriva se za okroglimi očalci in dolgimi kodrastimi lasmi, ki jih ima spete v čop. Zato se globoko klanjam in opravičujem morebitni ljubljanski underground intelektualni sceni, če sem jo slučajno prizadel. Prosim, nikar me ne zasledujte, enako velja za mojo družino.

Če se v naslednjih dneh pred Vaša cenjena vrata slučajno pripelje kakšno policijsko vozilo, vedite, da gre zgolj za predrzno naključje.

Z odličnim spoštovanjem!

Runo
Hm, ko sem prebral tole, bi rekel, da pravzaprav rabite psihaitra vi. Jaz sem samo povedal, da smo z Diegom temperametne narave, vi pa vidite neke grožnje ??? Wtf ?? Kdo je tu nor ? Še zdaj ne vem zakaj me mešate z Diegom, še enkrat pravim, nisem on. A kot pravim , jaz ga spoštujem kot umetnika, predvsem pa borca in realista in nekoga brez dlake na jeziku.

S spoštovanjem

Meneđer Riki.

ferdo

Guru
3. sep 2007
5.207
1.062
113
Ljubljana
hmpg.net
Torej Riki menedžer veliki
ga kdaj čutiš v svoji riti
če se pedofili zmotijo jo v svoji strasti
v svojih blodnja presunljivih
se kdaj vprašaš
ali si igrač ali igrača v njihovi oblasti?

• Všeč mi je
Reactions: samotar12

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Torej Riki menedžer veliki
ga kdaj čutiš v svoji riti
če se pedofili zmotijo jo v svoji strasti
v svojih blodnja presunljivih
se kdaj vprašaš
ali si igrač ali igrača v njihovi oblasti?
Všeč mi je vaša poezija gospod, a sodeč po zapisanem , bi dejal, da ga pravzaprav sami
želite fasati v guzico, mislim rit, bolje kot omenjate to, bolj vam pristaja. No razen, če niste prav vi
sami kaka bolana perverzna pedofilčina, pa brez zamere gospod.

Z velikim spoštovanjem do vašega pesniškega talenta
Meneđer Riki

• Haha
Reactions: Kamele0N

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
:valjamse: :valjamse: :valjamse: ... kurba, ... :valjamse: ...tole pa ni bil samo absint ! :D Prijelo kar za dva tedna? ( :valjamse: ljubi Bog ! )

V vsakem primeru si nas prikrajšal za dober spektakel. :mad: Napovedal si ga, hoteli smo prit navijat, ti pa kot pićka. Si se ga zadel z neko žvarovno, sedaj pa nazaj hodiš grehe popravljat?

Izvoli.
Gospod, prizadet sem zaradi takih obtožb, mar res verjamete, da bi lahko jaz kaj zares imel s takim obscenim plakatom ? Kot rečeno, bil sem tam,
a v bivši udbaški uniformi, več o tem nekaj postov nazaj v tej temi gospod.

S spoštovanjem

Meneđer Riki

Demz

Guru
15. avg 2010
11.389
1.963
113
Ko bi imel vsaj eno spodobno nemško čelado gor ...

1589864524337.png

... - bi te vsaj na TV lahko videli. Tako pa nimaš dokaza.

Kot že rečeno, namen je bil dober, na koncu iz vsega skupaj ni bilo nič, ker ste se očitno kolektivno zadeli pod nekim mostom in se skup spravljali kar dva tedna :D . Ta čas je pa šla veselica mimo. Mene seveda ni bilo, da bi navijal, pa sem imel dobre namene in za pol avtobusa dobrih prijateljev za pomagat.

En klinc je s teboj, gospod Riki. Si sploh manager od Diegota? Ker na začetku si se predstavil kot njegov manager. Je že kar nekaj let nazaj.

Runo

Majstr
11. avg 2013
1.403
218
63
Kaže, da še ni prav prijel. Za izbruh njegove shizofrene razcepljene osebnosti potrebuje še kakšen kozarček ali dva. :evil:

Runo

Majstr
11. avg 2013
1.403
218
63
Hm, ko sem prebral tole, bi rekel, da pravzaprav rabite psihaitra vi. Jaz sem samo povedal, da smo z Diegom temperametne narave, vi pa vidite neke grožnje ??? Wtf ?? Kdo je tu nor ? Še zdaj ne vem zakaj me mešate z Diegom, še enkrat pravim, nisem on. A kot pravim , jaz ga spoštujem kot umetnika, predvsem pa borca in realista in nekoga brez dlake na jeziku.

S spoštovanjem

Meneđer Riki.
Spoštovani!

Hvala za Vaše cenjeno sporočilo!

Sprehodil sem se skozi starejše teme in blagovolite mi izpostaviti prvi najden Diegov zapis, da ga primerjam z Vašimi besedami.

Slovenski narod bi se rad ukvarjal z Ameriškim imperializmom... Začuda narod, k,i se bolj ukvarja s tem problemom, večina, ki vas ne pozna mentalitete in zgodovine, zločinov lastnega naroda nad svojim, ki se tako debelo sprenevedate, začnimo se zanimat za Zgodovino svojega naroda naroda Slovenije, kaki ste vi ljudje, da se sprenevedate zakaj so ubili Krambergerja, da napišete dva tisoč komentarjev ko nek Marko Crnkoviæ napiše žaljiv komentar o naši prvakinji, ko pa ubijejo nekoga, kot Kramberger, ki vsekakor je govoril resnico o ogabni UDBOKOMUNISTČNIM SVINJAM, ste vsi mnenja, da je bil pač tip itak nor, mar bi norega človeka ubili, vi idijoti!!!!Ali človeka, ki je zares zbodel v osje gnezdo, Slovenci, kdaj bomo nehali biti zares hlapci in se dvignili proti eliti, ki ni bila lustrirana?!!
Na podlagi navedenega lahko zaključim, da so Vaši zapisi slovnično in pomensko izjemno podobni zapisom cenjenega Diega. Imata namreč zelo podobne stavčne zveze, uporabo vejic, mašil itd. Navedeno indicira možnost, da gre za istega avtorja. Zato apliciram na Alter strokovnjake, da oblikujejo izvid, v katerem potrdijo ali ovržejo mojo tezo (lahko tudi posredno).

V upanju, da z Diegom nikogar ne ubijeta, Vas prisrčno pozdravljam in Vam želim vse lepo!

Z odličnim spoštovanjem!

Runo

Demz

Guru
15. avg 2010
11.389
1.963
113
Jej, kako si to v rožicah opisal :srce: . A bi lahko admine naprosil, da nam vrnejo še onega smeška s pušeljcem rožic? Ga že ves čas pogrešam, tule bi pa prav pasal zraven. :D

• Ljubezen
Reactions: Runo