Šok. Bežigrajski pedofili.

Demz

Guru
15. avg 2010
11.389
1.963
113
Kwa se kjurba sedaj ven izgovarjaš, že cel čas se predstavljaš tule kot Diegotov manager.

Pridi ti malo bližje, da te prešlatamo po tvojih ušeh na glavi :gorjaca: .

Fonzl

Majstr
5. sep 2007
3.305
416
83
Kwa se kjurba sedaj ven izgovarjaš, že cel čas se predstavljaš tule kot Diegotov manager.

Pridi ti malo bližje, da te prešlatamo po tvojih ušeh na glavi :gorjaca: .
V bistvu se ne. Predstavlja se samo kot manager. Nikjer ni napisal čigav. :cool:

Kwa pa veš, mogoče je pa manager tiste ogorčene bralke, ki je pisala v Demokracijo? :sprasujemse:

Runo

Majstr
11. avg 2013
1.401
218
63
Model, za tvoje dobro ... Naroči se na pregled k psihiatru, ta ti bo dal kakšne tablete, ki te bodo mogoče spravile na realna tla. Ti resnično potrebuješ pomoč. Naredi to, preden res koga zaštihaš po nepotrebnem. Brez zamere, prijatelj!

skala

Majstr
27. feb 2013
10.024
334
83
Kamnje
Malo ste že smešni s temi vašimi domnevami in zarotami in ne vem res zaka tlačite Diegota v ta drek, tipa poznam bežno, čisto kul model, umetniško nadarjen, s smislom za humor, hm... Morda je nekaj mračnega na njemu, a najbrž je to zgolj moja domišljija kot je vaša, da ima on kaj opraviti z Bežigrajskimi pedofili in temi posti, ki jih pišem. Glede škandala samega pa ne vem, zadeva je prišla celo v online cajtng demokracija, neka upokojena kristjanka se je pritožila nad plakati Bežigrajskih .p , , ki so bili polepljeni po Ljubljani. Več na povezavi. http://www.demokracija.si/prejeli-smo/foto-nasa-bralka-protestira-skandal-ki-presega-vse-meje.html

Z velikim spoštovanejm in zgražanjem ? Kam pravzaprav sploh gre ,, alter " kultura ?!
V janšino Demokracijo ??! Razen, če so te pedofili resnični.

Meneđer Riki
diego koga si podpisal kot užaljeno bralko? sicer pa čestitke mogoče si jih pretental mogoče jim samo manjka vsebin

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.442
1.626
113
[QUOTE="p. Glede škandala samega pa ne vem, zadeva je prišla celo v online cajtng demokracija, neka upokojena kristjanka se je pritožila nad plakati Bežigrajskih .p , , ki so bili polepljeni po Ljubljani. Več na povezavi. http://www.demokracija.si/prejeli-smo/foto-nasa-bralka-protestira-skandal-ki-presega-vse-meje.html

Z velikim spoštovanejm in zgražanjem ? Kam pravzaprav sploh gre ,, alter " kultura ?!
V janšino Demokracijo ??! Razen, če so te pedofili resnični.

Meneđer Riki
[/QUOTE]

Alo meneđeru...

Mam par pitanja...

1) kaj vama znaći demokracija?
2) kako si predstavljate demokracijo na fužinama?
3) a se res Dino Hajderović (Dinotti) voz z đilero z debeLimi bejbami po fužinama?
4) Cjooo bruke ba....!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.442
1.626
113
Mene spominja na "Mammy two shoes" :D

Demz

Guru
15. avg 2010
11.389
1.963
113
Zakwa je pa frajer v trenirki in copatah? Za tako babo prevažat rabiš panzer opremo .
Vidim da so tele vaše Fužine precej slikovite ... če bi jaz takole naložil, bi me policaji drapnili po par sto metrih, garant :obesise: . Bi si že izmislili nekaj, ... tiča prekratkega itd. :norec:

Demz

Guru
15. avg 2010
11.389
1.963
113
:D

Ok. Seveda nimam pojma o ljubljanski sceni, ampak iz vsega tegale nekako sklepam, da manager Riki NI Diegotov manager. Da je Diego nek bohem iz Bežigrada, tale manager Riki pa nek managerski trenirkar iz Fužin?
In sedaj se ti dve skupini malce rajcata. Mi iz periferije bi pa prišli gledat spektakel, pa je zadeva šla po vodi, ker se je očitno manager Riki usral, torej je Diego bolj resen?

Čigav manager je tale Riki? Od Dinottija? A je onih 3/4 ha babe managerjeva tajnica ali kakšno sorodstvo?

Uh, sama resna vprašanja se mi porajajo takole navsezgodaj. Danes bo naporen dan :confused: .

• Všeč mi je
Reactions: dentex

Demz

Guru
15. avg 2010
11.389
1.963
113
]

Pa ravno na petak... :poreden:
Sam da ne boŠ dobio kožni metak :valjamse:
Pa- pyzda! Kaj ne smem pošteno vprašat? Sem morda jaz lansiral zgodbo o bežigrajskih in fužinskih fantih? Pa o ubogem Dilotitu, ki prevaža svijo, da kar teče švic od nje?

Kwa zdaj? So se ruknili ali se niso? Če se niso, bo treba dolenjske fante najet. saj ne nucajo veliko ... par litrov šmarnce, zadeva rešena.

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Klinc pa manager Riki :mad: . Ura je pol devetih, jaz imam do Lj vsaj uro pa pol -

Sej ni čudno, da je Diego že parkrat visel, če ima pa take managerje okoli sebe :obesise:
Gospod , ste še eden tistih škodoželjnježev, ki ustvarjate mite in polresnice. Diego ni nikoli bil samomorilen. Sem ga vprašal, ker sem slišal, da naj bi 2013 imel poizkus ,, samomora", dejal mi je namreč, da so ga poizkusili umoriti. To je resnica.