Šok. Bežigrajski pedofili.

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Na tole sem dva dni nazaj naletel. Na promocijo koncerta, torej plakat s takim obscenim imenom. Kot meneđer se sprva vprašam kam pravzaprav sploh gre
ta umetnost ? V absurd brez dvoma. Sicer sem za tole zadevo že slišal in sem sprva pomislil, da gre zgolj za provokacijo, a ko sem tale plakat videl na trubarjevi in blizu metelkove me je malce sprejel srh. Še bolj me je presenetilo dejstvo, da sem plakat videl naliman tudi v bližini parlamenta, čudna naključja so to.Zdaj ne vem zakaj ravno koncert na ta datum ? Mislil sem, da je ta dan zmage nad fašizmom in zdaj te pedofili ? Zadevo sem fotografiral in skeniral .Ne vem, kaj če bi to kam prijavili ? Po drugi strani, ne vem, tudi prijava kaj takega oblastem ne vem , če ma efekta, ker piše, da je dogodek soorganizirala cerkev, a v to dvomim , zares dvomim, ne vem, morda je kaj resnice v tem..Jaz sem v dilemi. Kaj pa če bi se te pedofili res znali prikazati ? Kaj mislite ? Pa morda hočejo vse zvaliti na nas kristjane. Kaj, če bodo hoteli imeti svoje shode ? Kaj, če bodo hotl met več pravic ? Po drugi strani nisem tudi slišal za te predskupine . Mislim kaka so to imena za bend? U dupe ??
Z veliko zmedenimi občutki in ogorčenostjo prosim koga za malo več pojasnila, če kdo ve več .
S spoštovanjem
vaš
Meneđer Riki.

thumbnail.jpg

, a

Nazadnje urejeno:

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Takole, manjši update, zbral sem nekaj ljudi, da se dobimo 9 Maja na prešercu, imamo s seboj kar nekaj krepkih fantov. Zadevo bomo uredili in premlatili celo ekipo pedofilov, zdaj vas edino vprašam ? STE Z NAMI ???! Oziroma bom raje vprašal KDO JE Z NAMI ! ? Oz , glede na to, da je tu vsak zase, bom raje vprašal JE KDO SPLOH Z NAMI ??!! Čas je, da uredimo to sami, če sistem , cerkev in predvsem vsa ta bolana družina in na tisoče Slovenskih družin tolerira to. V Sloveniji je znano dejstvo, da se zloraba otrok , prepogosto ignorira celo s strani najbližjih. Ker naj bi to bilo sramota, a še večja sramota je brez dvoma dejstvo, da se to raje pomete pred preprogo. Torej, KDO JE Z NAMI ??!

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
22.145
3.507
113
Model ne fail-a temveč odkriva načine, ki ne delujejo.

#ThomasEdison

• Všeč mi je
Reactions: Fonzl

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Ni lepo da se iz diegota norca delaš. On je fenomen. Lahko bi ga vsi imeli za zgled. Možakar, ki je že tolikokrat padel, samo zato, da se je spet dvignil in poletel novemu (trdemu) pristanku naproti. Triumph des Willens
To so zelo teške besede gospod,oz, da ne bom rekel obtožbe, niti ne vem, na osnovi česa to sklepate. Ne vem pa zakaj pravite, da je tolikorat pade, saj ga obravnavate kot, da mu ni,, ratalo".
Z velikim spoštovanjem do vašega nerazumevanja .

Meneđer Riki

• Haha
Reactions: cappy

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
Jest bi pa prišel gledat, kako jih bodo navozili :geek:

Kdaj bo ? :cheer:
Takole bom rekel gospod. Na plakatu ne piše ura, samo datum. 9 maj. Ne vem, ampak mislim, da uporabljajo taktiko nevidnosti, lahko bi se pojavili kadarkoli, a sklepam, da da če bi na plakatu navedli še točno uro, bi s tem najverjetneje zgolj zapečatili svojo usodo, ker sem poponoma prepričan , da bi ljudstvo ubilo boga u njima gospod. Po domače povedano, pedofilčine bi dobile po pički gospod. A , kar mi pri celi zadevi še nekako ostaja misterija je dejstvo, da je zadeva na 9 maj, ne vem, mensezdi, da je takrat poražen fašizem. Tako, da ne vem , mogoče te pedofili tudi sami mislijo, da je sovraštvo proti njim samim fašizem, pa bi zato več pravic. Razen, če je to kaj povezano s komunisti, baje, da so imeli svojo pedofilsko elito, tudi Joža ga je baje sral s trinajstletnico , za bruhat gospod. A , ker vidim, da vas je nekaj v hlačah , se lahko zmenima in slišma, pa jih počakama nekje, blizu prešerca, pa še koga pripeljema s sabo gospod.

Z upanjem na sodelovanje in velikim respectom

Meneđer Riki

Demz

Guru
15. avg 2010
11.635
2.128
113
A angleži in amerikanci in rusi, ki so komaj - komaj zjahali tega nemca ... torej praviš, da so bili komunisti?

BRAVO ! :aplauz: Ti si svetovni prvak.

Kaj torej prinesem? Gajbo Uniona?

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
A angleži in amerikanci in rusi, ki so komaj - komaj zjahali tega nemca ... torej praviš, da so bili komunisti?

BRAVO ! :aplauz: Ti si svetovni prvak.

Kaj torej prinesem? Gajbo Uniona?
Hm. Tole bi znal biti velik problem gospod. Namreč imam slabe izkušnje s tistimi, ki pijejo Union, pa ne narobe razumet, nisem vraževeren, a jaz prisegam na laško gospod. Vsak dan eno flašku.

Demz

Guru
15. avg 2010
11.635
2.128
113
:oops: Od kdaj pa ljubljanske žabe ljubijo Laško ???

Saj to ni res ! :eek: Da ne bomo doživeli migrantov še v naš konec o_O .

To je dekadenca, ... propad Rima. Propad Laške flaške :eek: !

Nazadnje urejeno:

Fonzl

Guru
5. sep 2007
3.578
718
113
To so zelo teške besede gospod,oz, da ne bom rekel obtožbe, niti ne vem, na osnovi česa to sklepate. Ne vem pa zakaj pravite, da je tolikorat pade, saj ga obravnavate kot, da mu ni,, ratalo".
Z velikim spoštovanjem do vašega nerazumevanja .

Meneđer Riki
usoda vseh velikih umetnikov je, da so nerazumljeni, nekak paše k poslu

recimo, avsenika vsi štekajo, Debussyja pa v glavnem noben

tko da, če se navežem na to primerjavo, je globoko spoštovani diego na pravi poti, po mojem v tem aspektu debussyja močno prekaša

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8

[/QUOTE]

a ni panike, Jaz bom tam na prvom mostu pri trafici. Rjavi lasje, manjši nos, roza hlača, sončna nad čelom navzgor, pa še dve mrgi bojo z mano, v našo družbo ste sprejeti, če bose meli eno gajbico laškega. Tam bomo na prešercu u pola štire, a če vam povem iskreno... Spoštuem vašo punudbo , a moj sedmi čut mi pravi, da tukaj nekaj ni v redu gospod, kot, da se v vami skriva nekaj mračnega . Saj niste kaka prikrita pedofilčina gospod ne ?

samotar12

Pripravnik
4. nov 2015
77
12
8
usoda vseh velikih umetnikov je, da so nerazumljeni, nekak paše k poslu

recimo, avsenika vsi štekajo, Debussyja pa v glavnem noben

tko da, če se navežem na to primerjavo, je globoko spoštovani diego na pravi poti, po mojem v tem aspektu debussyja močno prekaša
Diego globoko spoštovani ' Od kje vam te informacije ? Jaz, iskreno ga zelo spoštujem, a mam feeling , da je pač dosti nerazumljen, a osebno mislim, da tisti, ki ga spoštujejo, ga predvsem zaradi vztrajnosti, a treba je priznati, da , če gledam, kaj je zdaj Menendes snemal (serija IG) lahko rečem, da je napredek več kot očiten, tudi pri pisanju je dosti napredoval, upam, da res izda knjigo, kot je rekel, pri muski, pa bi moral še dosti naresti oz iti na višji nivo.
M.Riki

Demz

Guru
15. avg 2010
11.635
2.128
113

a ni panike, Jaz bom tam na prvom mostu pri trafici. Rjavi lasje, manjši nos, roza hlača, sončna nad čelom navzgor, pa še dve mrgi bojo z mano, v našo družbo ste sprejeti, če bose meli eno gajbico laškega. Tam bomo na prešercu u pola štire, a če vam povem iskreno... Spoštuem vašo punudbo , a moj sedmi čut mi pravi, da tukaj nekaj ni v redu gospod, kot, da se v vami skriva nekaj mračnega . Saj niste kaka prikrita pedofilčina gospod ne ?

Torej, fantje, :cheer:, se dobimo na Prešercu devetega, prinesemo s seboj eno gajbo rogov - še bolje en plato, je lažja manipulacija, ter gledamo, kako bo osveščena liberalna umetniška mladina porihtala s pedofili.

Če bo dovolj hitra in učinkovita, bo še mogoče kakšna piksna ostala za njih, če ne - jih bomo pa že prej vse pospravili. Pa še na pedofile na tleh se lahko na koncu poščijemo, bravo mi in bravo Diegotova akcija :cheer: .

Manager Riki - zelo dobro. Če je management učinkovit, je tudi posel učinkovit. Ravnokar gruntam, če ne bi v Laškem posredoval za sponzorstvo, ni hudir da ne bi kaj primaknili zraven :fredi: .

Hanzi

Guru
27. jul 2007
36.760
1.282
113
pri taščici
Daj povej kaj piješ.
Ker Union in Laško zagotovo ne primera takole.
Mora biti nekaj močnejšega.
Pa najbrž še kaj pokadis. Pa 57 je presvoh.