Soferji placujejo nerazvitost.

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
He he tocno taksno razmisljanje je imela ta drzava pri nacrtovanju ac kriza ,kako cimanj narediti in cimvec pokrasti. Danasnji dan je naprimer prometno pokazal vso bedo slo infrastrukture in takih dni bo se veliko..naprimer redno vsak petek....tezko bo resiti to zagato z pufi za naslednjih 50 let za ta dva km hitrega kriza ki je ze itak v razsulu in potreben generalnih obnov ko se asfalt se pohladil ni..sicer pa kjer se ze z maketami krade ni cakati nekih projektov a ne ?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Glej, tako imamo. Nisva midva nc kriva, samo tako je. In cist vseen mi je za hrcke in njihov turizem, ki JE odvisen od nasih cest. Dol mi visi, leps ne znam povedat. Da smo pa v riti je pa jasno zakaj in kako. Samo se z glavo v zid se mi pa tud ne zdi, da je zdaj potrebno.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Danasnji dan je naprimer prometno pokazal vso bedo slo infrastrukture in takih dni bo se veliko..naprimer redno vsak petek...
Današnji dan ni bil posledica "turizma" in se ne bo dogajal "vsak petek". Današnji dan je posledica kretenizma gastarbajterjev, ki vsi skupaj za vsak praznik takoj letijo v avto in na obisk k mamici na jug balkana. To se ponovi vsakič, ko imajo avstrijci, nemci ali švicarji praznik oz. dela prosti dan. Na tak dan si jaz vzamem bodisi dopust, ali pa delam od doma.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
No, dejstvo je, da s temi "gasterbajterji" lepo zaslužimo (lahko tudi par sto tisoč eur na dan z vinjetami, gorivom in gostinstvom), tako da bi lahko s tem denarjem naredili nekaj, kar bi nam vsem olajšalo življenje. Saj težave nastajajo tam, kjer sistem že tako ali tako komaj požira promet. Vrhnika-Ljubljana, Grosuplje-Ljubljana, severna obvoznica in še kaj se ustavlja promet vsak dan, ne glede na gasterbajterje ali ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Gasterbajterji razen za vinjete nič ne zapravijo. Žulijo sendviče, gorivo je cenejše južneje. Se pa strinjam, da bi morali že takrat ko se je delalo, vsaj na določenih mestih vse pripraviti za tretji pas. To nas na koncu nebi prišlo toliko kot sedaj.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Glej, tako imamo. Nisva midva nc kriva, samo tako je. In cist vseen mi je za hrcke in njihov turizem, ki JE odvisen od nasih cest. Dol mi visi, leps ne znam povedat. Da smo pa v riti je pa jasno zakaj in kako. Samo se z glavo v zid se mi pa tud ne zdi, da je zdaj potrebno.

Ko bos recimo enkrat izgubil otroka ali bil zrtev prometne nesrece zaradi tranzitne karavane ki se vijaci po regionalki namesto da se "elegantno" pelje po avtocesti dalec od "civilizacije" ne bos pisal taksnih kozlarij po forumu.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.152
4.599
113
Kot sem že napisal verjetno prav v tej temi. Slovenci smo precej nesposobni, kar se tiče posla, oziroma volimo take politične predstavnike, da izpademo nesposobni.
Imamo zabavno "težavo" za posel. Nekdo hoče nekaj kupiti od nas, v primeru, ki ga obravnavamo v tej temi je to storitev uporabe ceste. V čem je problem? Damo v lepo embalažo, gor ceno in izvoli. Smešno, da se kot tranzitna država menimo, da bodo kredite za ceste plačevali še naši vnuki. To je lahko problem otoških držav, kjer ni tranzita. Mi imamo kupce, samo pokasirat moramo. Očitno pretežko ...
V poslu je težko, če kupcev ni ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in gr69

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Ko bos recimo enkrat izgubil otroka ali bil zrtev prometne nesrece zaradi tranzitne karavane ki se vijaci po regionalki namesto da se "elegantno" pelje po avtocesti dalec od "civilizacije" ne bos pisal taksnih kozlarij po forumu.

Saj ves cas zagovarjam, da je treba tranzit speljat po AC. Obstojece AC spet niso tak jajc kot se jih slika (saj vem, doloceni imajo interes).
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No ja za Švico ne trdim, v Nemčiji in Avstriji pa je isto sranje drugo pakovanje, s to razliko, da tam "turška/bosanska" čistilka hitro vse počisti, pa jovo na novo. Toliko posranih ograj na postajališčih (z WCji!!!) kot v Nemčiji nisem videl nikjer.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
No slovenski wc bon bi že tudi lahko naredili tako kot je sanifar v Nemčiji.

Baje imajo dobička še pa još z wc ji.