sodnik tepen v murski soboti...

JPM

æale
23. jul 2007
983
0
16
44
BEŽIGRAD,IZA SEDAM GORA I SEDAM MORA...
hysterical-1.gif

klik
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Jaz njega osebno poznam in mi tudi nekako ni kul ... Ne morem pa reči, ali si je zaslužu ali ne.
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
378
6
18
Sej razumem da človeku poči film, sam da se spraviš pa na sodnika... se vidi da spadamo bolj na Balkan kot pa v Evropo.
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Ooooooooo jst pa jih povsem razumem. Tudi nas sta enkrat sodnika pokradla (sej to ni blo prvič ampak tokrat sta nas res svinjsko pokradla) in sta pol rabla klicat policijo, da ju je pospremila iz dvorane. Sta imela srečo, ker če ne...
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik excalibur pravi:

Ooooooooo jst pa jih povsem razumem. Tudi nas sta enkrat sodnika pokradla (sej to ni blo prvič ampak tokrat sta nas res svinjsko pokradla) in sta pol rabla klicat policijo, da ju je pospremila iz dvorane. Sta imela srečo, ker če ne...




Ja kaj sta ti pa vzela? In kaj boš s
10.gif


Če je to preveč za tvojo glavo se začni s šahom ukvarjat.

Sej bi bil tiho ampak ste nekateri res zelo korajžni pa bi
10.gif
peli potem pa se naredi sranje (poškodba roke trajna poškodba očesa)...in potem mame pa očiji hodjo jokat na urgenco z 29 let starimi sinčki...in potem kar na enkrat vsi vse obžaljujo pa...vsi bi potem čas nazaj zavrtel...

Ok eno je, če se dereš tam s tribune drugo je pa pretepat sodnika.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik JPM pravi:
za tega sodnika lahko recem le to da si je batine zasluzil.
priden.gif

Glede na to da je tudi sam uporabil pesti si jih vsekakor je
bonk.gif


Naj reče kdo kar hoče ampak naš fuzbal je tak bedn da lahko ekipa alter.si zmaga 2. ligo. Sploh če se najde kak € za sodnike
cheer.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.735
2.345
113
Pomurje
Ma vse kmečke nogometne lige je za ukinit, dokler igralci, gledalci in sodniki ne pridejo k pameti.
Samo škodo delate mogometu.

Se opravičujem, če sem koga prizadel, to je samo moje mnenje.

Lp
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
joj da bi bil mal bl ''taprav'' tale sudija pa bi jih potamanil, to bi sele blo smeha
smile-1.gif