SOCIALIZEM

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
236
43
He he, dvajset let je kradel, he he, najprej si je sam sebi napisal zakone da je lahko kradel brez meja, he he, sedaj bi ga pa ti na mehko šel prevzgajat, he he he ...
Še je upanje na tem svetu, (he he :D, ne morem se nehat režat), vedno me preseneti ta moderni optimizem he he he he ...

Takoj se vidi, da si amater, kar se mučenja tiče. Fizična tortura je relativno kratkotrajna, če ne sekamo ravno rok, kolikor ga pač trpinčiš, mogoče še naslednje jutro malo, potem pa že pozabi in tudi pedagoški učinek izostane. Moja metoda, s pudingom, oz. odvzetjem le-tega, je pa psihološka trauma, ki zareže v dušo, ne gre toliko za to, da ni pudinga, negotovost je tista, ki ubija, zakaj ga ni, je on kriv, je kaj takega rekel, se je komu zameril, kdaj bo spet puding, ali sploh bo, ta vprašanja mu okupirajo vsako budno minuto, kot sem že omenil, ni hujše kazni. OK, mogoče bi bila še hujša kazen zapor, ampak da obsojenec ne ve kakšno je trajanje kazni, da samo sodnik ve, traja. kolikor pač traja, mu bomo že pravočasno javili, ko pride čas, da gre domov, če pride.

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.723
1.431
113
Nuku`Alofa
Na svojem FB je objavila, da zapušča Slovenijo zaradi šolanja na daljavo pa tudi kako je zadovoljna, ko se njeni otroci v Zanzibarju - šolajo na daljavo...

• Všeč mi je
Reactions: 8888

Spajky

Majstr
7. jun 2017
2.102
466
83
Obala
... Fizična tortura je relativno kratkotrajna.... metoda, s pudingom, oz. odvzetjem le-tega, je pa psihološka trauma... negotovost je tista, ki ubija
A zato delajo paniko na bolj skrajni levi strani nekateri, odvzem od "joške" .. pa saj so dobili dudiko kot pri deci, pa se še vedno cmerijo ... bojo utihnili za pusta mogoče (ne govori ko ješ kao) ... https://siol.net/trendi/kulinarika/...cajo-slovenski-kuharski-mojstri-recept-545130 ... ne vem zakaj me to spominja na nek dovtip prejšnjega PV :evil:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.499
2.317
113

In? Lahko bi napisal lepše, dam mu pa 100% prav. Baba je bila polna besed o tem, kako nima "za plače zaposlenih", hkrati pa si privošči ultra drage počitnice... Kako zelo slovensko... Manjkajo samo še "lačni otroci" (V Zanzibarju jih je veliko, samo em prepričan, da bo Ana Roš precej stran od njih...).

Ženska se mi je čisto zas*ala.

• Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in mosseero

McGiver

Guru
14. avg 2009
12.821
3.348
113
In? Lahko bi napisal lepše, dam mu pa 100% prav. Baba je bila polna besed o tem, kako nima "za plače zaposlenih", hkrati pa si privošči ultra drage počitnice... Kako zelo slovensko... Manjkajo samo še "lačni otroci" (V Zanzibarju jih je veliko, samo em prepričan, da bo Ana Roš precej stran od njih...).

Z zadnjim in drugim stavkom se strinjam z ostalim malo manj - pač iz izkušenj - Dubaj zna bit poceni, pod nivojem Portoroških hotelov, za precej več "muzike" - zato pa tam "vegetira" veliko naših "vplivnežev". Zanzibar je rang 60$ za dve osebi z zajtrkom solidnih hotelov kolikor hočeš dnevni strošek po osebi 20-30$. Še slovenci tam, ki oddajajo so v rangu 80$ za dva (Jambiani - celjana) ali pa total luksuz za 300+$ v Pwani Mchanganiju - mariborčanka.

McGiver

Guru
14. avg 2009
12.821
3.348
113
Guess what - trenutno so cene letalskih prevozov ZELO ugodne Zanzibar z vključenim postankom v Dubaju od 300€ dalje povratna z bližnjih letališč!

jest5

Guru
18. avg 2007
20.433
2.164
113

Podjetje nima denarja-ni plač.
Ona ima denar, ni problema s potovanjem.
Kapitalizem ane :zmaga:

netko

Guru
25. jul 2007
5.253
813
113
ma kaj bluziš pišeš o tem kako je življenje tam doli poceni, s hojo peš sem namigoval, da je potrebno v stroške dodati še stroške letala
vse kar si uspel je najti poceni karte, kar je čisto nepomembn, ker še vedno so 300eur po osebi in mene spraševati, če se delam... ampak odgovor je zelo jasen kdo je tukaj bu.dala...

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.499
2.317
113
Dejstvo je, da če "ne več kako boš plačal zaposlene", potem ne hodiš na dopust. Razen če se ti "jebe" za njih, samo potem bodi tiho in ne nabijaj.

Šel sem sicer gledat namestitve v Zanzibarju. Ker dovolj poznam take države, vem da pod 4 zvezdice ni za gledat (lahko če greš sam ali samo z ženo). To je potem nekje 2-3 jurje. Če gledaš restor in da je "za otroke", ob morju, z bazenom itd..., pa je hitro 4-5 jurjev.

Ni veliko za lastnico michelinove restavracije, samo, please STFU.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
236
43
Dejstvo je, da če "ne več kako boš plačal zaposlene", potem ne hodiš na dopust. Razen če se ti "jebe" za njih, samo potem bodi tiho in ne nabijaj.

Šel sem sicer gledat namestitve v Zanzibarju. Ker dovolj poznam take države, vem da pod 4 zvezdice ni za gledat (lahko če greš sam ali samo z ženo). To je potem nekje 2-3 jurje. Če gledaš restor in da je "za otroke", ob morju, z bazenom itd..., pa je hitro 4-5 jurjev.

Ni veliko za lastnico michelinove restavracije, samo, please STFU.

ma čim ma več kot jurja v žepu je nesramno bogata, kamp Ježica ji naenkrat ni več dovolj dober, delavski žulji pa plačujejo to šopirjenje pred lačnimi otroci, vzet ji je treba gostilno in jo dati v delavsko upravljanje, recepti so itak vsi na netu, naj proba v državi Zanzibar dobiti subvencije pa da jo vidimo.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.671
981
113
Jst vas več ne razumem. A ne bluzite kapitalizem pa to, sedaj bi se šli pri Roševi pa praktično komunizem pa še nekaj moralizirali zraven, po drugi strani pa Trumpa hvalite :nigladek:

netko

Guru
25. jul 2007
5.253
813
113
kar se mene tiče lahko dela kar hoče samo naj potem ne jamra in računa da jo bo država reševala, plačuje naj delavce ali pa naj jih odpusti pa naj gre ali ostane in dela kar hoče...

• Všeč mi je
Reactions: Gavran in 8888

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.671
981
113
Imaš en kup firm, gostincev, trgovin... , ki ravno tako prejemajo pomoč (kakršnakoli je že), pa v tem času kupujejo vikende na morju, avtomobile, tudi na dopust gredo, pa še člani vladnih strank so.
Eno je osebno premoženje drugo pa premoženje podjetja. Če tega ne ločite potem tudi o kapitalizmu, socializmu... ne rabite drugim pametovat.

Z takimi izpadi pa nekateri pokažejo svoj obraz in obraz vlade. Hvala bogu da je včasih jezik hitrejši od pameti, vsaj vidimo vsi s kom imamo opravka,.

• Všeč mi je
Reactions: bizi

tomi

Guru
1. sep 2007
12.915
2.882
113
36
MB
se pravi ko psihopat kordiš ordinira po parlamentu je to zgolj osamljen primer na povsem sredinski levici, ko pa en pacient z desne kozla nesmisle je pa to obraz vlade? ajaaaa :) ...

• Haha
Reactions: Mr_Wolf

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
236
43

$250 je za tako sobo zelo drago. Ne rečem, da ni čisto ali nadpovprečno za Afriko, kjer imajo povečini težave že ravno črto narisat, ampak interier je zelo povprečen, oprema je cenovni razred Ikee, na koncu koncev je pa še vedno samo soba. Za $250 na dan dobiš v resnih revnih državah veliko več. Na Tajskem trenutno dobiš vilo za 4 z infinity bazenom za $80 na noč: https://www.airbnb.com/rooms/27914339/photos/1010820982?adults=2&check_in=2021-04-13&check_out=2021-04-19&federated_search_id=a5708163-2e15-4b32-b37a-ca360db0aed2&source_impression_id=p3_1612884028_DsdQV+jdRkb8G9SZ