Sobno kolo

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Doma me nažirajo za sobno kolo.
Na kaj naj paim ko ga kopujem, katera firam je ok ?
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jaz imam Kettlerja, je baje ok firma, pa še nisem imela problemov z njim, kasneje so od iste firme, čeprav drugi model, kupili še starši in so tudi zadovoljni...vsestransko uporaben tudi kot obešalnik oblek
evil.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ti samo glej, da ne vzameš kakega sranja podobnega topshopu... Vzemi takega z magnetno zavoro - so tihi, nič ne ropotajo...tiste stare "klasike" pa zavirajo z jermenom in meni gre tisto totalno na živce.
rolleyes-1.gif
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
kup rabljenega
aveš kolk je koles po domovih, ko so jih enkrat kupli pa en tden uporabljli. Še dostavijo ti ga sam če ga hočeš met. Taka zadeva potem ljudem pusti eno slabo vest zmeri ko ga pogledajo.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
kup rabljenega
aveš kolk je koles po domovih, ko so jih enkrat kupli pa en tden uporabljli. Še dostavijo ti ga sam če ga hočeš met. Taka zadeva potem ljudem pusti eno slabo vest zmeri ko ga pogledajo.
Jaz sem sobno kolo kupil spomladi! Prvi dan sem ga preizkusil, drugi dan pa začel s polurnim treningom! Od takrat še nisem sedel nanj...
bonk.gif
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Nikar ga ne kupuj, kajti tudi jaz sem ga imela bolj za obešalnik za oblačil, ko za treniranje.
Kajti pri sobnem kolesu počivajo zadnjične mišice, ki bi morale tudi delati.
Kupi raje kaj takega, da razgibaš celotno telo ne samo nožne mišice.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Če že imaš kakšno mal boljše kolo doma ti jst predlagam trenažer... postaviš gor bicikl in vrtiš. Je precej lažje za premikat, pa še poleti lahko samo bicikl dol uzameš, tist ogrodje za vrato postaviš pa maš pospravljen. Pa še rit se ti navadi na običajen sedež, da ne boš preveč polomljen, ko boš na kakšn izlet šel s kolesom.

Dobiš pa za 150€ tako solidno zadevo... jst sem kupil za 100€ rabljenega. Za tak denar boš težko dobil spodobno sobno kolo ali orbitrek.

Za kakšen večji review se pa kasnej oglasim, ko ga bom mal dlje časa testiral
grin1.gif