Snus, fuge...

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Meni je bil pa ravno v tem problem, da se zelo hitro navadiš na količino nikotina in nazadnje nabašeš največ kot gre (2 prisa šodra ali 3 vrečke) pa ti nič ni, oziroma je ravno prav. Poleg tega pa mi nikoli ni uspelo da bi sem in tja malo zabasal (recimo eno zjutraj, pa čez dva dni eno zvečer). Ali na ful, ali pa nič. Res pa da če sem na ful je to pomenilo 1 škatlo (šodra) za 2 dni.
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.121
48
48
122
Za prijatelja sprasujem (jaz sem kadilec):
Iz izraela je dobil posiljko fug. Iz carine pa obvestilo, da mora predloziti dokumente (racuni...) kaj je notri. Racuna nima, ker je v skatli s fugami, printscreena narocila po moje tudi ne. Kaj lahko sploh naredi? Ce sporoci carini, da so not fuge, verjetno odprejo in preverijo, potem pa pade kaksna carinska dajatev?
edit: narocilo je bilo v vrednosti 60€.
 
Nazadnje urejeno:

AIDS

Pripravnik
10. sep 2007
614
0
16
Trbovlje
Sem iz naftalina tole temo potegnil. Je kdo kdaj naročil fuge tule: https://taxfreesnus.com/ ? Cene so ugodne, zato me zanima če ima kdo izkušnje z to trgovino oziroma je že kupoval tu. Sprejemajo samo kreditne kartice brez paypala in se nebi rad nategnil. Hvala

Pozdravljen, vidim da je ze stara tema, ampak vseeno. Stran je preverjeno OK. Redno narocam. Posiljajo iz Andore. Carine, davka ni. Posiljka ponavadi prispe v 5 dneh.

Lp